Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány éves kornál nem érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kornál nem érdemes reménykedni egy férfinak hogy lesz párja? 27f

Figyelt kérdés
2016. aug. 30. 11:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
60%
Még be nem kerülsz a koporsóba, addig van remény is. Utána már ne reménykedjél. Addig viszont, bármelyik nap bekövetkezhet.
2016. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Rendszeresen sportolok,de ez kevés ha ronda arcom van.Azon nem lehet változtatni.
2016. aug. 30. 12:09
 13/30 anonim ***** válasza:
63%
Keress ronda arcú,de csinos lányokat.Inkább te szedd össze őket,mint egy apjuk korú muki.Aki nagyon csúnya nőként ,annál azt látom,hogy vagy jóképű gyökérrel jön össze,vagy lelakott apja korú pasival vagy megélhetési bevándorlóval,80%ban.
2016. aug. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Soha ne add fel a reményt... Bár még jobb ha teszel is azért, hogy elérd ezt a célod...


Van akinek későn jön össze, de ez a boldogság tényén nem változtat, sőt, sokan még jobban meg is becsülik azt a sok (érzelmileg) ínséges év után...


Próbálkozz és ne add fel - mi a legrosszabb ami történhet? Az, hogy nem változik semmi. De akkor sem fog, ha nem teszel semmit. Egyvalamire viszont vigyázz - ne keseredj meg, ne válj túl negatív emberré, mert az jobban taszítja a nőket (nem csak őket, mindenkit), mint egy rossz külső vagy "kisebb" jellemproblémák.


Szóval, csak előre és kitartást! Ha eddig nem sikerült, gondolj arra, hogy milyen jó lesz mikor összejön - és az érzés adjon lendületet (egyelőre).


Én sem voltam még szerelemes, igaz kapcsolatom volt, de egyik sem működött túl fényesen, de meg kellett próbálni. A legrosszabb ami történhetett az pont ez, hogy nem volt jó egyikünknek sem, de ha meg sem próbáltam volna az még rosszabb lett volna, azt hiszem. Sokat tanultam belőlük - remélem ez segíteni fog a fejlődésben.

2016. aug. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
45%
ha nem vagy helyes magas izmos vagy gazdag felesleges csajoznod csak megalázás kinevetés jár! de max kisgyerekes anyukáknál lehet esélyed
2016. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
56%

Bárkinek bármikor lehet társa!

szerencse kérdés az egész! :( 30N

2016. aug. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Jó sokáig bírtad,míg fel nem merült ez a kérdés benned. Én nálad 8évvel fiatalabbon eljutottam erre a pontra.
2016. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Már rég óta gond nálam.Csak nem rég kezdtem nyavajogni itt
2016. aug. 30. 13:46
 19/30 anonim ***** válasza:
51%
Én aki az "atya ég"-et írta, úgy gondolom hogy nem kell izmosnak, gazdagnak, magasnak lenned ahhoz hogy legyen egy barátnőd :D persze a kinézetedet látják meg elsőre és csak utána azt h mi van belül. Ha te leírtad magad h ronda vagy akk jó, de ezen is lehet segíteni. Már ha csak a testartásodon változtatsz. El tudom képzelni h hogy jársz stb.. fel a fejjel egyenes háttal.. aztán ott a szöveg. Ha egy társaságba keveredsz nem a " ki sem nyitom a számat" stratégia a jó.. a lányok (többnyire) a jódumás magabiztos fiúkat kedvelik..
2016. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Én kicsivel 20 felett már letettem róla. :D

Túlságosan egoista vagyok és egyszerűen el vagyok ájulva a saját zsenialitásomtól. Plusz egyáltalán nem igénylek kompromisszumokat, betáblázott hétvégéket stb. Szóval akkor nem érdemes reménykedni, ha te magad nem akarod.

2016. aug. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!