Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezik olyan ferfi/no, akihez nem fog felerni senki?

Figyelt kérdés
Oszinten szolva egy itteni kerdes ihletett meg, de erosen gondolkodom azon, hogy a hugom is ebben a cipoben jar. Nem talaltam a kerdest, de az volt a lenyege, hogy van egy szep, fontos munkat vegzo, nagyon muvelt no, aki nagyon befolyasos emverekkel talalkazott mar es nagyon sokoldalu. A kommentek kozott volt, hogy az illeto novere hasonlo, mint a kerdesben szereplo csaj, nincs pasi, aki feler hozza esszel, emiatt igazabol sajnalja is, mert ez is a rossz veglet. Namost az en tesom, bakker egy csinos kontosbe csomagolt lexikon. Es torekszik is arra, hogy az legyen. Mindig jo tanulo volt, kitarto, biziosztaskor mindig igazgatoi dicseretet kapott, sportol, indult verseneyeken is(pl. Iron man). 19 lesz, de nagyon naprakesz es mindenhez hozza tud szolni. Most a minap nezett valami dokumentumfilmet a rendszervaltas utan a gyari munkasokrol. Apam meglatta. Tesom mondta, hogy megrettenti az, hogy mennyire jol mutatja az akkori allapotokat ez a film, es a nala 30 evvel idosebb apqmmal vagy fel orat beszelt a temarol, ugy, mintha o is elt volna akkor. Namost pasikent nekem ez kicsit remiszto. Nem az, hogy nokent okos, hanem, hogy egy ilyen emberrel mit lehet kezdeni?? Sok fiunak tetszik, mert szep lany, de neki mindenki kis falat volt ugymond. Mindenkire azt mondta, hogy buta, hogy muveletlen, hogy eretlen. Sokszor mondta, hogy tok maganyos, es ugy erzi magat, mintha egy korrabbi eraban elt lelkevel szuletett volna a 21-ik szazadba. Senki nem erti meg a latasmodjat, a gondolkodasmodjat, nem veszi komolyan. Hetvegen a nagyszuleinknel voltunk falun. A szomszed telek foldes, kopar, rozoga fa keritessel, valami regi fa viskoval. O meg csak nezte, fotozta. Mondom mit csinalsz? Mondja: nem latod milyen szep? Hat nem lattam. Egyaltalan hogy lesz valaha kapcsolata? Akkor pl voltunk Torokorszagban nyaralni, es o lazan bement egy csak helyiek altal latogatott kavezoba, baratkozott, az egyik sarokban egy kopott falon volt egy regi tv, azon ment hangyasan valami musor, kozben teazott, meg nevetgelt, es azt mondja csodalatos elmeny volt. Az a baj, hogy probalom megerteni, de nem megy. Mi szep egy kis lyukon, ahol egy 100 eves tv van? Szoval ilyen dolgai vannak es szerintem furi. Legalabbia ha egy ilyen csajt megismernek, nem tudnek mit kezdeni vele, es o csak egyre jobban ilyen lesz, mert tanul, olvas, stb. Aki kezdett volna vele, az hamar megremult, hogy felerhetetlen a csaj, aki meg kitartott, azzal o szakitott. Aza baj, hogy a pasi aki jo lenne neki, suerintem nem letezik. Hogy latjatok? Nemet es kort is legyszi.
2017. jan. 12. 03:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja meg azon kivul, hogy esszel felerjen hozza, meg kulsore is tetszeni kell neki, meg ugy a szexnek is munkodnie kell. Zoval nem tartom eselyesnek :(
2017. jan. 12. 03:51
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nem pont a 'felérni hozzá ésszel'-kategória, hanem szimplán csak nagyon érdeklődő és nyitott az illető. Legalábbis a leírások alapján. Annyira meg egyáltalán nem durva, hogy így sápítozz, hogy lesz-e kapcsolata, jaj, jaj -.-

Ha ő átlag feletti, akkor te a leírások alapján átlag alatti vagy. Így persze nagyobbnak tűnik a különbség.


Alapkérdéshez: én is sokszor úgy érzem, mintha nem illenék bele ebbe a világba, de én nem ilyen szociális téren (azaz nincsenek híres ismerőseim meg nem szerzek könnyen barátokat) hanem inkább a belső világomban vagyok más szinten. Hamar megtanulok bármit, szintén kb mindenhez hozzá tudok szólni, csak nem minden érdekel. Az emberek általános megnyilvánulásai pedig sokszor fájdalmasan ostobák és nem értem hogy lehet ekkora marhaságokat beszélni :D

És néha azt érzem, hogy esélytelen találni egy lányt, aki legalább megérti az elmémet. Nem feltétlenül szintről beszélek, hanem típusról is. Nem okosabbnak tartom magam mindenkinél, hanem más típusúnak.


25/F

2017. jan. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

darukezelo.

milyen magasan ul mar....

2017. jan. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ő valószínűleg a 30-as korosztályból fog párt találni, erre készülj fel. A mai 20-on éves fiúk nem az ilyen műveltségről és életfelfogásról híresek. De a jó hír az, hogy szerintem simán talál magának férfit, mert amit leírtál az nekem tök bejön.

33/F

2017. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt mondanám koravén és másként látja a dolgokat, mint a legtöbb ember. Szerintem ezzel nincs gond. Sőt sokaknak pozitív, hogy az eszét villantja meg a dekoltázsa helyett. Egyébként simán találhat hozzá hasonló párt magának, valószínűleg az idősebb korosztályban. Hiszen fejben ők állnak közelebb hozzá.
2017. jan. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinek megvan a maga igényszintje. Egy plázacicának nyilván az a fontos, hogy a potenciális partnere legyen kigyúrt, jóképű és gazdag - ennek is csak viszonylag kevés férfi képes megfelelni. Egy intelligens, művelt, ambiciózus nőnek meg az a fontos, hogy a társa is legyen hasonló szinten. A jó hír, hogy vannak ilyen férfiak (a párom is ilyen), csak meg kell találni.

Nálam jó időbe telt, mire tudatosult, hogy nem kell random próbálkozni mindenkivel, aki megtetszik, hogy hátha összeillünk, hanem jó, ha ezerből egy férfi illik hozzám. Onnantól már az ismerkedés során tudatosan figyeltem arra, hogy az illetőnek milyen az agyi kapacitása. És ez egyáltalán nem zárja ki, hogy a többi tényező is "stimmeljen", a párom amellett, hogy szellemi partner, még vonzó is számomra és szexuálisan is remekül összepasszolunk.

Az egyedüli gond az, hogy el kell viselni azoknak a fröcsögését, akik nem ütik meg a mércét, mert sajnos tapasztalom, hogy egy átlagos (pláne átlag alatti) intelligenciájú férfi egyszerűen nem is érti, hogy mire van igényem. Egészséges önértékeléssel ezen túl lehet lendülni. Egyszerűen csak meg kell érni a megfelelő társ megtalálására. 19 évesen még bőven van rá ideje.

2017. jan. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Huginak csak akkor lesz gondja ha kigyúrtság és az okosság is elvárás.

Majd eldönti melyikből emged.

2017. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!