Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ez most mi? Teljesen végem,nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Teljesen végem,nem birom tovabb!

Figyelt kérdés

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__valas..

Ez az en kerdesem.

Azota csak rosszabb a helyzet. Nem mentem vissza hozza, van ez a ferfi aki barmit meg tenne azert,hogy en boldog legyek. Szo szerint! Kegyetlen jol erzem magam vele. Csodalatos minden,es nem tevesztem ossze a rozsaszin koddel. Ez egy annyira mely kapcsolat,ertelmes intelligens ember.

Viszont amikor megyek ruhaert vagy akarmiert vissza a hazba a ferjemhez akkor sirva megyek utana haza. Bele gondolok,hogy oda visz valakit.. vagy hogy jajj ez a szoba lett volna a masodik babae..elkap a siras. Fogalmam sincs mit tegyek meg mindig.

Konyorog hogy menjek vissza es szeret,de kozben nem ad oda nekem semmit sem, a ruhaimat is alig tudom elhozni sokszor. A gyerekem holmijait sem engedi. Teljesen vegem. Pedig minden kozos..

A lenyeg,hogy mennek is vissza,mert nyilvan a mai napig szeretnem a csaladot osszetartani es hianyzik a megszokott eletem..nagyon,kegyetlenul. Teljesen kiszakadtam a valosagbol. Ezzel a masik ferfivel nagyon jo viszont minden. A gyerekemmel is nagyon joban vannak mar. Es meg igyis vacilalok… Nem birom,kerlek segitsen valaki.. Pszichologus,jos mindenen gondolkodtam mar.. egyik heten majdnem veget vetettem az eletemnek. Csak bevillant az arca a kis angyalkamnak. 😔


2022. jún. 7. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
10%
Miert, hogy kamu bukéja van ennek a történetnek? Ha olyan ideális a barátoddal a kapcsolatod, akkor ebben is tud segíteni, támogatni. Nem? Szóval illogikus a történet.
2022. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Barcsak kamu lenne istenem..
2022. jún. 7. 22:03
 3/21 A kérdező kommentje:
Egyebkent sokszor en is ezen gondolkodom,hogy most ez a valosag,vagy csak egy rossz vicc vagy alom.
2022. jún. 7. 22:04
 4/21 anonim ***** válasza:
91%

Mondd, kutyagumiba újra belelépni értelmes dolog?

Ha nem a válaszod, megkaptad a választ.

Ha igen, ne írj ide többet.


Ruhát-játékot lehet venni másikat, lépj tovább.

2022. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem túl sok ütést kaptál a fejedre és megártott. Kérd meg az új kant, hogy néha verjen orrba, mert te igenyled ezt is. Egyből jobban fogod érezni magad.
2022. jún. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Valóban csodás alternatíva lehet a drogos, bántalmazó férjedhez visszamenni, hát ki nem vágyna arra, hogy megverjék, alázzák, szidalmazzák néha! Az lenne a legszebb, ha még egy gyereket szülnél neki, csakhogy még egy életet tönkre tegyetek.

Nem jós kell neked, hanem nyilván pszichológus, ha öngyilkos gondolataid vannak, a férjed egy könnycseppet sem érdemel. Lehet, hogy a szüleidnél nem ideális, vagy az új pasi nem megfelelő, de oda visszaenni ostobaság volna.

2022. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
36%
A másik férfi nekem tul gyanús..
2022. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Azt jelenti, hogy bolond vagy. Egyébként ez tipikus a bántalmazottaknál, hogy vissza akarnak menni. Stockholm-szindróma.

Az nagyobb baj, hogy számodra nem egyértelmű, hogy pszichológusra van szükséged, már rég el kellett volna menned.

Ami meg a férjedet illeti, nem kéne kifogásokat találni és külön szaladgálni hozzá minden egyes bugyiért. Fogsz egy autót, elmész szépen egyszer a pasiddal(neki nem kell felmenni, de legyen ott a közelben, ha gond lenne), összecsomagolsz MINDENT, és vissza se nézel. Otthon meg sírhatsz, amennyit akarsz, majd abbahagyod, ha megjön az eszed. Gyermekelhelyezésit, válást beadod, és találkoztok a bíróságon.

Vagy csinálhatod azt is, hogy elveszíted a normális pasid, visszamész az állathoz, és megvárod, amíg megöl. A gyereked meg mehet állami gondozásba. Nekem nem kéne gondolkodnom, melyik a jobb perspektíva.

2022. jún. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez Stockholm-szindróma, kémiai függőség.

Nem tudom, van-e rá szakember, de nagy szükség volna rá.

2022. jún. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
8: Hát igen, én is azt mondom, ne magadat, hanem a gyerekedet nézd, az talán segít elszakadni.
2022. jún. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!