Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt feleségem saját vállalk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt feleségem saját vállalkozást indított,mégis ugyanúgy kéri a gyerektartást. Normális ez?

Figyelt kérdés
Éttermet nyitott, mégis képes lefölözni a fizetésem, hogy lehet ilyen pénzéhes?? Nem lehet valahol kérvényezni, hogy ne kelljen fizetnem mert ő már jobb anyagi helyzetben van mint én?

2022. aug. 3. 09:15
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:
94%

Ha megfeszülsz, sem fogják csökkenteni, pont az infláció miatt.


A gyerek érdeke az első.

2022. aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
88%

Térjünk el attól hogy anyukának most mennyi pénze van. Ő nyitott egy éttermet, ami azért elég költséges is, pláne a mai helyzetben. Sok a bukó is benne. Nem tudhatod hogy ez az étterem nem e hitelből lett finanszírozva. Nem tudhatod hogy a testvérnek mennyit fizet.

Szerintem akárhogy nézzük ez egy korrekt összeg amit most fizetsz.

2022. aug. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
8%
És ugyanezek a nők akik itt véres szájjal követelik a gyerektartást pislognak a legnagyobbakat amikor közli a pasi hogy még nem biztos benne hogy gyereket akar (vele) aztán jönnek sírni ide. 😂😂😂😂😂
2022. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
91%
Nem sírunk. Én személy szerint egyáltalán nem akarok gyereket, de másra vonatkozóan tartom, hogy magának csinálja, nemtől függetlenül, ne másnak. Ez vonatkozik a férfire is, lényegtelen, hogy az apja még egy olyan patriarchális rendszerben nőtt fel, ahol a meló mellett elég volt a tökeit vakargatnia apaként és máris helytállt a társadalom szemében. Ez már nem az a világ. Ha nem akarsz apa lenni, ne legyél apa. Ha meg az akarsz lenni, ne azon múljon, hogy együtt maradsz az anyjával vagy sem.
2022. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
90%

"Nem most nyitotta meg, már több hónapja nyitva van. "

Akkor MOST nyitottak meg.


"Látom hogy nyereséges, mert költekezik."

Semmi közöd hozzá, és ahhoz sem, hogy a nővérével hogyan laknak.


#4

Ha nem akar, akkor nem akar, de ha már megcsinálta, akkor gondoskodnia kell róla.

2022. aug. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:
89%
Úgy alakult, hogy se az én anyám, se a párom anyja nem fizetett gyerektartást. Nálunk apám elengedte, mert anyámat leszázalékolták a súlyos mentális betegsége miatt, ezért apám nem akarta még ezzel is súlytani, viszont apósoméknál hatalmas per lett belőle, anyósom több millióval tartozik, akár börtönbe is vihetik.
2022. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
75%
Kétpipás szűz incel nyomorék, aki nem akar gyereket húzzon gumit. 😊
2022. aug. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
88%

43

Egyrészt nem túl sok kérdést látok azzal kapcsolatban, hogy a férfi nem akar gyereket, és húúú, ez mekkora baj.

Másrészt mondd meg nekem, mucukám, hogy szerinted mi a probléma a gyerektartással? Úgy gondolod, lehet össze-vissza csinálni a gyerekeket, oszt majd a nő gondjukat viseli?

2022. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:
85%

Vegyük a tényeket, pusztán a kaja egy gyereknek 10 éves kor felett olyan havi 60 000 ft. Ha fiú és sportol akkor a hajadat is leeszi a fejedről. :D


A gyerekek gyorsan nőnek és hamar elnyűnek minden ruhát, szóval csak az étkeztetése és a ruházása kimerül ebben a pénzben.


De a gyerek miatt általában magasabbra kell tekerni a fűtést is, mert könnyebben megfáznak, főleg ha picik, ott az iskola, tankönyv tanszer. Ott vannak a különböző hobbik, szabadidő a kis barátokkal...


Ha együtt lennétek, akkor is ennyit fizetnél. Így viszont emberileg sem vagy ott, csak a pénzed. És ezt sokallod? Tudtad nagyon jól, hogy sokba fog kerülni egy gyerek, mikor bevállaltad. Tudtad nagyon jól, milyen áldozatokkal fog járni, de ezeknek az áldozatoknak a zömét te letetted, csak az anyagi maradt. Mi a hiszti tárgya?


Nézd, én nem vagyok vérmami, csak egy 26 éves házas nő, aki sosem akar gyereket és erre megvannak az okai, amik részben anyagiak is.



Teljesen jogos elvárásnak tartom ezt az összeget, de mellette kérdezek jobbat: miért nem osztott felügyelet van (vagy mi a neve)? Miért nincs az, hogy a gyerek pár hetet itt, pár hetet ott? Miért nem vagy a gyereked életében? Mert nem vagy, ez elég egyértelmű, különben látnád, hogy mi mennyibe kerül vele kapcsolatban. Én is látom, mert van két távoli rokonom gyerkőcökkel. Ha az apja lennél, mármint úgy is viselkednél, eszedbe nem jutna szarrágóskodni.


És ha rosszul megy az üzlet az exednek, arról bizony te is tehetsz, egészen konkrétan azért, mert a gyerek egy hatalmas logisztikai probléma, főleg egy vállalkozásnál. Ha nem vagy ott, akár olyan szinten, hogy elhozd az iskolából/oviból, gyakorlatilag máris beleszólsz a saját beleszarásoddal az exed és vele a gyereked anyagi helyzetébe. Ezzel csak arra akarok célozni, hogy nem szükséges az áldozatpóz, mert rá nagyobb nyomás hárul és az a minimum, hogy a saját gyereked életében anyagilag kompenzálod azt, amit az egyedülálló szülőség mind anyagilag, mind érzelmileg/emberileg elvesz (és ennek is csak az anyagi részét, szóval köszi a félmunkát).

2022. aug. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 A kérdező kommentje:
Oké, csak ettől a nyálas szövegtől még nekem nem fog több pénzem maradni és nem fogom tudni pl.most télen kifizetni a rezsit ha ennyi pénzt legombolnak rólam.
2022. aug. 3. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!