Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak? vagy a gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? vagy a gyerek miatt maradjak?

Figyelt kérdés

Adott egy több éves házasság, amiből született egy gyermek, aki most 4 és fél éves.

A házassággal a probléma a ki hűlt érzelem, de csak az én (feleség) részéről.

Már külön élünk közel egy éve , én költöztem el, de a közelben maradtam.

A gyermek rosszul viseli.

Van új párkapcsolatom, ami szerelem.

A gyermek eleinte ezt is jól toleralta ma már kevésbé.

Szeretné, ha a család az család lenne. A kedvéért megtenném, de megéri?

Szenved így mindenki, hiába az új szerelem, a gyermekem nélkül és az ő rossz érzéseivel borzalmas minden. Nem tud megfelelően működni az új kapcsolat sem, mert ez a helyzet megvisel engem is, őt is de főleg a gyermeket.

Ha volt valaki hasonló helyzetben, írja le végül ő hogyan döntött, miért és hogy az volt e a jó döntés?

Egyszerűen nem tudom mit tegyek.


2022. okt. 17. 10:19
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
0%

Költözz vissza. A gyerek miatt és mert lehet az még jó. Ha majd felnő elválsz.

Ha ez így marad, utólag fogsz rajönni, hogy elcseszted a gyerek életét. Ilyen esetben mikor nincs balhé, cirkusz, alkohol, verekedés nem érdemes elválni. A te boldogságod megteremted magadnak a házasságban, vagy vársz 15 évet. A gyerek ugyan nem fogja megköszönni az "áldozatod" de normálisan nő fel.

2022. okt. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
82%
A gyerek hol nő fel normálisan egy sz*r házasság mellett? Ha már most nem működik, mi lesz abból míg a gyerek felnő?
2022. okt. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
Az uj parkapcsolatod tudja, hogy a visszatancolason gondolkodsz?
2022. okt. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 A kérdező kommentje:
Igen, megérti, hogy féltem a gyereket és ő is azt mondja, hogy nem szeretné, ha miattunk a gyereknek valami maradandó baja lenne... de ezt ugye előre ki tudja?
2022. okt. 17. 15:14
 25/59 anonim ***** válasza:
55%

Mint “uj” szerelem valaszolok. Amikor a parom kisfia 5 eves lett, mar 2 honapja egyutt voltunk. Ennek ket es fel eve. Apas hetvegen a gyerek azt latja, hogy az apja megolel engem, megcsokol, kedveskedik es szeret. Amig a szulei egyutt voltak, ezt nem latta.

Kerdes a kovetkezo, ha visszakoltoznel, mit latna a gyereketek? Latna, hogy kedvesen szoltok egymashoz, hogy adtok egymasnak puszit, simogatjatok egymast?

2022. okt. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 A kérdező kommentje:
Nem, ezt sajnos nem látná.
2022. okt. 17. 16:34
 27/59 A kérdező kommentje:
Fontosabb hogy szeretet lásson? még akkor is ha nem azzal az emberrel lát akivel szeretné? fontosabb ez mint a biztonságérzet, és az állandóság?
2022. okt. 17. 17:06
 28/59 anonim ***** válasza:
84%

Te már lezártad a korábbi házasságodat, elköltöztél, új pasid van, a válás szimpla papírmunka.

A gyerek pedig nem lehet kifogás. Nem lesz attól ő boldogabb, hogy egy fellangyosított szar kaocsolatot látna és abban élne, hiába az apja. Ez neki összességében rossz példa lenne, ha ezek után újra összeállnál az apjával, mert egyikőtök sem tudna már boldog lenni abban a kapcsolatban, és ezt a gyerek is érzékeli.

Továbbá, a gyereket nevelni kell, a gyereknek határokat kell szabni, nem szabad engedni az érzelmi zsarolásnak, hisztiknek. Ha jó munkát végzel vele, minimum akarni fogja, ha érettebb lesz, hogy az anyja boldog legyen, még ha nem is az apjával.

Persze megszokni egy új párt esélye sincs, ha újra és újra cserélgeted a partnereidet. Erre figyelj, hogy csak akkor ismerkedjen meg a pároddal, ha hosszútávra tervezel vele.

2022. okt. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan, az nagyon fontos, hogy szeretetet lásson!Gyereknek nem jó, ha egy rossz mintát lásson.Az meg nagyon nem normális, hogy se puszi, se ölelés, meghittség.A férjeddel meg jobb nem lesz, de szerintem az új párod sem szereted.
2022. okt. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 A kérdező kommentje:
De az új párom nagyon szeretem. Nagyon össze passzolunk, a probléma csak annyi, hogy nehéz ez a helyzet mellett, hogy a gyerek ilyen velem normálisan együtt lenni.
2022. okt. 17. 18:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!