Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Váljak? vagy a gyerek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Váljak? vagy a gyerek miatt maradjak?

Figyelt kérdés

Adott egy több éves házasság, amiből született egy gyermek, aki most 4 és fél éves.

A házassággal a probléma a ki hűlt érzelem, de csak az én (feleség) részéről.

Már külön élünk közel egy éve , én költöztem el, de a közelben maradtam.

A gyermek rosszul viseli.

Van új párkapcsolatom, ami szerelem.

A gyermek eleinte ezt is jól toleralta ma már kevésbé.

Szeretné, ha a család az család lenne. A kedvéért megtenném, de megéri?

Szenved így mindenki, hiába az új szerelem, a gyermekem nélkül és az ő rossz érzéseivel borzalmas minden. Nem tud megfelelően működni az új kapcsolat sem, mert ez a helyzet megvisel engem is, őt is de főleg a gyermeket.

Ha volt valaki hasonló helyzetben, írja le végül ő hogyan döntött, miért és hogy az volt e a jó döntés?

Egyszerűen nem tudom mit tegyek.


2022. okt. 17. 10:19
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

"Inkább vigye azt a rossz párkapcsolati mintát tovább."


Most komolyan? Ilyen jövőt szánsz neki felnőtt korára? Csak mert egy gyerek akit ismersz bepisil? Nem tudhatod, hogy ott milyen körülmènyek között zajlottak az esemènyek, milyen(ek) az új társ(ak), milyen viszonyt ápolnak egymással a szülők.

Elèg korlátolt gondolkodású vagy.

2022. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:
Nem egyet ismerek pont ez a baj. Azt írtam jelenleg az iskolában egy van.
2022. okt. 20. 17:25
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

🤦🏽‍♀️Te menthetetlen vagy! Szerinted 1 gyereknek váltak el a szülei a suliban? Nyilván nem, vagyis az összes többi nem kakil be, de te csak azt veszed észre, aki igen.

Tényleg sokkal jobb egy életre szóló trauma, mint egy év átmeneti probléma.

Te tényleg jobb, ha visszamész, meg is érdemled, aztán majd 20 év múlva rájössz, milyen szuper jó az, hogy "csak" a párkapcsolati mintáját cseszted el, meg a saját életed.

#35

2022. okt. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%
Minek tettel fel kerdest, ha mindenkivel kardoskodsz? Akkor menj vissza a ferjedhez, legyetek kirakathazassagban nyugodtan, nem ti vagytok se az elsok meg se az utolsok. Csak aztan nehogy ket szek kozul a padlora pottyanj, ha esetleg a ferjed szeret bele valakibe. Mert akkor hidd el, o nem akar majd veled elni. Es mivel te kidobtad a jelenlegi parodat, egyedul leszel. Akkor aztan fohet a fejed, mit mondj a gyereknek.
2022. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

Pár éve megismertem egy nőt, akinek ovis gyereke volt. Már az általános vége felé jár. (repül az idő) Vagy kitűnő tanuló, vagy nagyon közel van hozzá. És teljesen jó fej a srác, sosem volt a suliban vele probléma. (Csak annyi, mint minden második gyerekkel.)

Ezerszer jobb így neki, mintha a szülei együtt élnének.

2022. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

"Eszembe nem jutott volna, hogy együtt éljek egy olyan emberrel akit nem szeretek" - azért hagytad el. Már akkor döntöttél.

Azóta egy év telt el, kialakult egy új rendszer, persze újfajta nehézségekkel. És még lehetnek változások, a férjed is találhat valakit. De ha a gyerek elég figyelmet és szeretetet kap, biztonságban és jól fogja érezni magát.

2022. okt. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%
Szerencsétlen pasi. "Rámtalált a szerelem" és minden amiért küzdött,minden amiért dolgozott mehet a kukába.Még szerencse,hogy ettől az évtől nem vehetik csak úgy el a gyereket egyik féltől sem,bárki kérheti a közös gyermekelhelyezést.
2022. okt. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:

Átgondoltam higgadtan, a szerelmet és a boldogságot választom továbbra is és nema. feszült, fásult életemet mutatom a lányomnak.

Köszönöm :)

2022. okt. 24. 16:31
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Gratulalok, jo dontest hoztal! Megerdemled, hogy a hatralevo eletedet (nem tudom mennyi vagy, legyen mondjuk 60 eved hatra, de nem akarlak temetni) boldogsagban es szerelemben eld le.
2022. okt. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!