Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem soha nem fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem soha nem fogja megérteni miért akarok válni, mert ő mindent meg ad nekünk?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést egyáltalan nem polgárpukkasztásnak szánom, remelem néhányan megértik! Szóval néhány ember főleg a ferjem, hülyének néznek hogy miért akarok válni, hiszen átlagon felül keres a férjem, és átlagon felüli életet élünk. (Nem kell brutal nagy gazdagsagra gondolni, de sajat nagy haz, autok, némi befektetés, viszont a férjem valóban sokat dolgozik) Ezért az az alap elvárás hogy fogjam be a szám, örüljek hogy nevelhetem a gyerekeket és ne igy legyen más igényem. Szanalmasan érzem emiatt az életemet, hogy annak kéne örülni hogy melegben vagyok es k***solni. Még kicsi gyerekkel vagyok itthon, de nagyon megromlott a viszonyunk. Állandó kritika, beszólások mindenre, az önbizalmam lehúzása, mintha csak útban lennénk neki. Mostanában csak tőmondatokban beszélünk, hozzám se ér, se egy puszi, se egy érintés. De ha azt mondom hogy válni szeretnék ez az érvelése hogy ő mindent megad nekunk, és nem lehet ilyen gonosz, meg különben nekem semmi nem jó. Ezt a családjának is szerencsésen bemagyarázta. Nekem az is idealis lenne ha szerényebb körülmények között tudnám, de nyugalomban nevelni a gyerekeket, és úgy hogy van aki szeret, vagy legalább nem bántanak nap mint nap. Mellette gyanítom hogy van is valakije, viszont ő sosem válna, és próbálja azt a latszatot kelteni hogy minden rendben. Csak szerintem szánalmas hogy úgy gondoljak hogy ha van penze es sokat dolgozik nincs jogom boldogtalannak lenni? Rengeteget stresszelek rajta, azt sem tudom mikor hol van, mikor jön haza, semmit nem közöl, de közben mindent elvár hogy en rendelkezésre álljak, csunya beszed, stb... (mielött megkapnám hogy én semmit nem csinálok csak döglök otthon és egy forintom sincs csak lehúzom, akkor elöre szolok hogy ez nem igy van!!!! Es forinttal se huznam le váláskor, sőt!)
2023. jan. 7. 21:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Nem kell az engedélye, hogy elválj....
2023. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Nélküle is beadhatod a válást.
2023. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
91%
Igazad van. En is hasonloan vagyok, csak nekem nehezebb a helyzetem. 3 ev alatti a legkisebbem, es dolgozok ugyan mar most is, viszont mivel rengeteget beteg, nem talalnek 8 oras allast, ami elnezi a folytonos tappenzt.... Igy ki kell várnom még.
2023. jan. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
78%

Én is a tudta nélkül adtam be, készülj fel, hogy egy ideig majd mindent bevet ellened.


Ha rászánod magad, ne add fel, mert a leírtak alapján biztosan jobb lesz, ha nélküle folytatod.


Én sem bántam meg, habár anyagilag így nehezebb, viszont ezt a nyugalmat nem adnám semmiért...

2023. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%

Láttam egy humoros "férfi agy - női agy videót!

Pontoszni kell!

- Jancsi! Az, hogy van pénz, 5 pont!

- Jancsi, az, hogy leértékelő megjegyzést tettél rám az lőbb, mínuyz 200 pont!

- Jancsi, jó volt szex ma délután, ez plusz 8 pont!

- Jancsi, megfürdetted katikát, ez 8 pont!

- Jancsi, nem vagy itthon eleget a héten, ez mínusz 120 pont.

Stb.:)

Tehát most áll mínusz 300 körül...?:)

Akár egy táblát kitenni és arra kiírni, ott vezetni. mint régen a juhásznak. És akkor mindig látja, mennyi van a rovásán.:)

2023. jan. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
* bocs, gyengélkedik a billentyűzet.
2023. jan. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
33%
* És kiírni a táblára, hogy mínusz 1000-nél beadod a válást.
2023. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg rászánom magam. De egyszerűen siralmasnak tartom ezt a hozzáállást. Ha felhozom hogy a munka meg a pénz az nem elég a nyugalomhoz, boldogsaghoz, szeretethez stb, akkor jön az hogy én hálátlan vagyok. Valószínüleg nem gondolja komolyan hogy en elválnék. Valamiért azt hiszi ezzel be van biztosítva de nagyon nem.
2023. jan. 7. 22:33
 9/25 A kérdező kommentje:
Anyagilag nekem sem lenne egyszerű, ugyan van lakásom de a bevételem a minimumhoz lenne egyenlő. De valahogy kijönnénk. Viszont attol tartok semmit nem lehet vele megbeszélni, teljesen elutasïlíja a témát ha felhozom, csak én vagyok a problémás, hogy miért van bajom, nem is hajlandó beszélni a dologrol.
2023. jan. 7. 22:36
 10/25 anonim ***** válasza:
84%
Az erzelmi igenyek ugyanolyan fontosak, mint a fizikai szuksegletek. Jogod van ahhoz, hogy szeretetteljes kapcsolatban elj, ahol megbecsulnek es tisztelnek.
2023. jan. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!