Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A férjem soha nem fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem soha nem fogja megérteni miért akarok válni, mert ő mindent meg ad nekünk?

Figyelt kérdés
Ezt a kérdést egyáltalan nem polgárpukkasztásnak szánom, remelem néhányan megértik! Szóval néhány ember főleg a ferjem, hülyének néznek hogy miért akarok válni, hiszen átlagon felül keres a férjem, és átlagon felüli életet élünk. (Nem kell brutal nagy gazdagsagra gondolni, de sajat nagy haz, autok, némi befektetés, viszont a férjem valóban sokat dolgozik) Ezért az az alap elvárás hogy fogjam be a szám, örüljek hogy nevelhetem a gyerekeket és ne igy legyen más igényem. Szanalmasan érzem emiatt az életemet, hogy annak kéne örülni hogy melegben vagyok es k***solni. Még kicsi gyerekkel vagyok itthon, de nagyon megromlott a viszonyunk. Állandó kritika, beszólások mindenre, az önbizalmam lehúzása, mintha csak útban lennénk neki. Mostanában csak tőmondatokban beszélünk, hozzám se ér, se egy puszi, se egy érintés. De ha azt mondom hogy válni szeretnék ez az érvelése hogy ő mindent megad nekunk, és nem lehet ilyen gonosz, meg különben nekem semmi nem jó. Ezt a családjának is szerencsésen bemagyarázta. Nekem az is idealis lenne ha szerényebb körülmények között tudnám, de nyugalomban nevelni a gyerekeket, és úgy hogy van aki szeret, vagy legalább nem bántanak nap mint nap. Mellette gyanítom hogy van is valakije, viszont ő sosem válna, és próbálja azt a latszatot kelteni hogy minden rendben. Csak szerintem szánalmas hogy úgy gondoljak hogy ha van penze es sokat dolgozik nincs jogom boldogtalannak lenni? Rengeteget stresszelek rajta, azt sem tudom mikor hol van, mikor jön haza, semmit nem közöl, de közben mindent elvár hogy en rendelkezésre álljak, csunya beszed, stb... (mielött megkapnám hogy én semmit nem csinálok csak döglök otthon és egy forintom sincs csak lehúzom, akkor elöre szolok hogy ez nem igy van!!!! Es forinttal se huznam le váláskor, sőt!)
2023. jan. 7. 21:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
17%
Asszonyverobol lesz az asszonyvero. Leszarobol a leszaro. Aki arva volt annak arva gyerekei lesznek
2023. jan. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21-es azert ez nem ilyen szimpla.
2023. jan. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
59%
Oké, de akkor miért nem válsz el. Idegeneknek bizonygatod, hogy neked milyen rossz, de továbbra is vele vagy, mert neked így kényelmes.
2023. jan. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Barátnőm is így volt, ott is így ment, hogy de hát nem jár inni, dolgozik, ő rendes ember, amúgy még azért pattogott ha egy fél zoknija kimaradta mosásból. Ami napig az anyjához viszi mosnia cuccait, 45 éves ember. Egyszer nem pelenkázta be a gyereket. Ő is lelépett elég hamar, még egy éves sem volt a lánya. Anyagilag nem függött tőle. Mondjuk az apuka azóta nagyon sokat van a lányával, viszi minden hétvégén ha egy és fél napra is, de heti szinten találkoznak, ha itt van munkája a városba, akkor felugrik. Programokat szerveznek szóval csak a csecsemővel nem tudott mit kezdeni.Mára 10 éves a gyerkőc.


Kérdező ne foglalkozz senkivel, válj el. Ez így nem élet.

2023. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Kérdező mire jutottál?

Ugyan ebben a helyzetben vagyok. Férjem konkrétan megmondta, hogy ő a családfenntartó, ezért nekem nincs jogom beleszólni a dolgaiba. Minden este haverozik, amit szóvá tettem, cserébe kifodult magából és többször kezet emelt, meg nem vert és nem ért hozzám,mert azt mondta ezt az örömöt nem adja meg.

2023. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!