Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért vállnak el ma olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vállnak el ma olyan gyakran az emberek ? Főleg a gyerek születése után történik meg a válás ,talán túl gyerekközpontú lett a neveltetés ?

Figyelt kérdés
Talán a gyerekszületése után anyuka kirúgja apukát a konyhából , a fürdőszobából és a lényeg a hálószobából ?

dec. 4. 10:18
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Magyarán fogalmazók ! Mit értek az alatt hogy ( kirúgja ) a konyhából addig még nem volt gyermek addig volt otthon és hazavárás meleg ebéddel és vacsorával .

Fürdőszoba nyugodtan volt, ott lét .

Hálószoba volt nyugodt tartalmas együtt lét .

Megszületik a gyerek, gyere már ki a fürdőszobából mert a gyerek a kifogás mindenre .

Jöjjön a hálószoba jönnek kifogások fáradt vagyok mert a gyerek elfárasztót , stb....

Férfi ember mit csinál , vagy alkohol vagy munkába menekül .

dec. 4. 11:50
 12/49 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek azt hiszik, hogy ez milyen csodás dolog, aztán pofon csap a valoság. Büdös a pelenka, sok a munka, nincs annyi szórakozás, havi egy szex édes kevés, intimitás sokszor nulla….. kevesen akarnak így élni.
dec. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
95%

11: Szegény férfi ember az alkohol vagy a munka helyett például segíthetne a feleségének. Illetve a segíteni is hülye szó, mert az otthon és a gyerek is közös, közösen kéne megoldani a feladatokat.

Mondjuk nekem eleve nem szimpatikus az a felállás, ahol minden a nő feladata, a férfinak pedig csak dolgozni kell. A nők nagy része ugyanúgy dolgozik, mint a férfiak, így nem elvárható, hogy minden házimunka és minden gyerekkel való feladat a nőé legyen.

dec. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
32%
13. Ez is igaz, de azért azt se felejtsük el, hogy sok nő akkor is elfelejt a másik párja lenni, ha férfi mindenből kiveszi a részét. És persze ez sók nőnek most felháborító lesz, de igenis a szex is fontos, ha nincs akkor nem kell csodálkozni, hogy a férfi nem érzi jól magát. Elv a nőnek se kéne hogy szexmenteség jó legy, de ugye sok a kamuzás, meg a jajj nem mondom mert ciki, utána meg van a koppanás, hogy szex nélkűl nem megy.
dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
70%

14: Persze, de ahol nem működik a szex, ott nem a gyerek miatt. Az ilyen kapcsolatokkal a gyerek előtt is gond volt. Nekem is sok ismerősöm csak azért ment férjhez/ azért házasodott meg, mert már ideje lenne, meg kéne gyerek. Aztán a kívülállók már a házasság pillanatában tudták, hogy el fognak válni.

Valaki írta a nők slamposságát. Hát, ez sem férfi vagy nő specifikus. Sok nő pont azért nem kívánja már a férjét, mert igénytelen. Nem ápolt, nem tisztálkodik rendesen. A sárga, gombás körmökről meg inkább nem is beszéljünk.

dec. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Több női hozzá szóló véleményét várom , tisztelettel kérem őket nyilatkoznak.
dec. 4. 12:49
 17/49 anonim ***** válasza:
73%

"13. Ez is igaz, de azért azt se felejtsük el, hogy sok nő akkor is elfelejt a másik párja lenni, ha férfi mindenből kiveszi a részét."


Igen, ilyen is előfordul, hogy valaki csak anyának érzi magát és eéfelejt feleség és nő lenni. De ennek azért hormonális okai is vannak a szoptatás környékén.

dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Valójában azért tettem fel ezt a kérdést, hogy Magyarországon ne legyen olyan sok válás, és mit kapok nem tudok helyes írni ? Meg bagatell kifogásokat, könyörgőm ismerd meg a másikat .
dec. 4. 13:00
 19/49 anonim ***** válasza:
96%
Én azt látom, hogy a gyerek születésével sok nő anyává válik, de a legtöbb férfi nem válik apává. Nem veszik ki lényegesen a részüket a gyerekkel kapcsolatban, vagy a háztartással kapcsolatban, a legtöbb meló a nőre marad, aki nem akar egy csecsemő mellett még egy felnőttet is ellátni, és utána is takarítani. Elveszi az energiáját ez a sok dolog, és tényleg, nem akar majd szexelni. Ez megelőzhető, ha a férfi felnő az új szerephez, és ténylegesen partnere lesz a nőnek. Sokszor befigyel a szülés utáni depresszió is, ami nyilván megnehezíti mindkét fél életét, de amég nem az a cél, hogy segítsen a nőnek, hanem hogy legyen újra szex, nem fog megoldódni a probléma.
dec. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
82%

Én az alábbi fő okokat tapasztaltam az ismeretségi körömben:

- szülés után az anyuka nagyon "belepistul" a babázásba, a férfi totál kiszorul. A nő tojik a párjára, csak követeli, hogy vegye ki a részét, és férfi megunja

- vagy pl a férfi túl belepistul a munkába és a nő magára van hagyva otthon a gyerekkel

- kiderül, hogy merőben eltérnek a gyereknevelési nézetek és erről nem beszéltek a gyerek vállalása előtt

- nincs segítségük kívülről, hogy néha lepasszolhassák a gyereket és magukra koncetnrálhassanak

dec. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!