Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért vállnak el ma olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vállnak el ma olyan gyakran az emberek ? Főleg a gyerek születése után történik meg a válás ,talán túl gyerekközpontú lett a neveltetés ?

Figyelt kérdés
Talán a gyerekszületése után anyuka kirúgja apukát a konyhából , a fürdőszobából és a lényeg a hálószobából ?

dec. 4. 10:18
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az én apám pont bement, amikor én születtem, mert így szerette volna. 35 éves vagyok, még mindig együtt vannak a szüleim, és később is volt még terhes anyám, tehát gyanítom, fatert nem túlzottan traumatizálta a dolog :D

(Viccen kívül, ő azt mondta, nagyon nagy élmény volt neki, hogy az ő kezébe adtak először és ott lehetett. Igaz, nem is egy finnyás pasi amúgy.)

Én császárral szültem, a másodiknál beengedték a férjemet a műtőbe, az egy fokkal talán kevésbé "undi", de ő se hagyta volna ki amúgy akkor sem, ha természetesen szülök.

dec. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 A kérdező kommentje:
Azért az meg van akik a szülő csatornán jönnek világra életképesek ! Gyerek születésénél első mozzanatnak az anya kell hogy, legyen nem az apa mondom miért mert születik az anya mellkasára fekteti , az újszülött első külvilági hang az anya szívverése ami örökre emlékezetébe vésődik, a második az anya testének illata egy pillanat az egész de az öröké valóságig tart ! Magyarán oda vissza töltik egymást .
dec. 4. 16:13
 33/49 anonim ***** válasza:
92%

"Mert így a szeretett nőt nem szeretném látni"


Mert nem szereted igazán.


"addig még nem volt gyermek addig volt otthon és hazavárás meleg ebéddel és vacsorával"


Ilyet anyám se csinált. Mifelénk dolgoznak a nők.

dec. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
83%
Értem, hogy gyenge vagy, és taszít, ezt el lehet fogadni, de ne ez legyen már a normális 😂 Nőj fel, növessz tököt, és kezdj el úgy viselkedni mint egy férfi. Ne itt picsogj mint egy kislány.
dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 A kérdező kommentje:

Elég baj hogy, dolgoznak a nők ! Magyarán adót fizetnek , nem gyerek nevelnek !

Normális, az mikor a gyerek azt látja anyja és apja harmóniában van nem pedig marják egymást mint nálatok egy vasárnapi ebédhez nem tudtok leülni de eljátsszátok a normálist agyhalotkám !

dec. 4. 16:26
 36/49 anonim ***** válasza:
93%
2023 van, eddig kómában voltál?
dec. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
93%
Oké, itt már látom minden fölösleges 😂
dec. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
5%
Eleve hülyeséget állítasz. A legtöbb válást a házasság 12. évében adják be. Nem jellemző, hogy a 12. évben lettek friss szülők.
dec. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
93%

Na igen, a férfiak nem akarják végig nézni a saját gyermekük születését, mert az számukra undorító.

De amikor ők maguk magatehetetlenül fekszenek az ágyban, akkor ki cserél pelenkát? Asszonyka, vagy a gyerek, akinek a születését nem akarta végig nézni.

dec. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Keveri a szezont a fazonnal , a pelenkás dolgot a gyerek ki nővi felnőtt már nem ha ilyen élethelyzetbe kerül .
dec. 4. 20:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!