Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért vállnak el ma olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vállnak el ma olyan gyakran az emberek ? Főleg a gyerek születése után történik meg a válás ,talán túl gyerekközpontú lett a neveltetés ?

Figyelt kérdés
Talán a gyerekszületése után anyuka kirúgja apukát a konyhából , a fürdőszobából és a lényeg a hálószobából ?

dec. 4. 10:18
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

De! Hogy a fő kérdésre is válaszoljak:

Azért mennek tönkre a gyerek születése után a házasságok, mert nem tudták, hogy mivel jár egy gyerek. Erre felkészülni sem lehet, csak elmondások alapján kapsz egy képet az egészről. A nők általában azt, hogy mekkora boldogság meg gyönyör a szülés, miközben rohadtul nem így van. Akkor jó érzés, amikor már kinyomtad magadból, mert akkor már nem fáj. Aztán a kezedbe adják, ott még boldogan nézegeted, mert hasonlít arra az emberre, akit (akkor még) szeretsz. Aztán haza viszitek, megkezdődik a 0-24-ben tartó bömbölés, ami a legerősebb kapcsolatokat is megviseli. Nőként éjszakázás, napközben anya/takarítónő/szakács szerep, de apuka este egy szexi kurvt szeretne az ágyba. Viszont egy fáradt nő nem fogja ezt a szerepet az egyik percről a másikra felvenni, ha fél órával előtte épp lehányta a gyerek vagy ki sem látott a mosogatni valóból.

Ez így eltarthat néhány évig, a férfi meg nem érti, hogy asszonyka miért nem bukik a bránerre naponta. Magában nem lát hibát, szeretőt keres, elpanaszolja neki, hogy az asszony egy slampos sárkány, a nő meg elhiszi, mert ő akkor még ártatlannak véli a férfit.



A slamposság általában érdektelenség/fáradtság/depresszió/reményvesztettség miatt alakul ki. Nagyon sokszor észrevehető, hogy válás után ez sok nőnél megszűnik és minden plusz energia befektetése nélkül még a kilókat is ledobják magukról. Tehát kivirágoznak, kisimultabb lesz az arcuk.


Én azt mondom, hogy a házasság/gyerekvállalás nem sok nőnek éri meg.

dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:
79%
41. Nem a gyerek pelenkázásáról volt szó.
dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 A kérdező kommentje:
Nem is arról beszéltem , és tessék elolvasni a választ rendesen nem gyűlöletből , és ingerületből válaszolni megköszönöm !
dec. 4. 20:28
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Én teljesen nyugodt vagyok válasz közben.


Arra utaltam, hogy a feleség is undorítónak tarthatja a férje alól kitakarítani az ürüléket. Ez minden napos tevékenység, ha olyan élethelyzetbe kerülnek, de szülést nem kell minden nap végig nézni.

dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
84%
#41-44 kinövi, és? A pasi meg nem. Az rosszabb is. És annak kell csinálni, akinek a születését nem bírta a pasi érzékeny kis pocija. Nőj fel, vagy inkább ne is szaporodj. Neked felesleges.
dec. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
100%

"Pár évtizede"


Jó lesz az 60-70 évnek is. Tavaly 17 ezer pár vált el, 1960-ban szintén. A legtöbb válás pedig 1983 és 1987 között volt, évente cirka 30 ezer.

dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
67%

Ha már szulésről van szó:

Én akartam hogy ott legyen a férjem DE:

azt ne lássa már ahogy kijön a gyerek! Kértem szépen hogy a fejemnél állhat csak, és onnan nézhet, igy szemből nem látott! Sőt senki hozzátartozót se szeretnék hogy lásson amikor kijön.

És igy mindkettőnknek jó élménye volt. Kivétel nekem mert nekem ciki volt, főleg oktatást tartottak és kérdezték hogy tanulók lehetnek-e bent. Én ott kiáltottam hogy semmi esetre de alig jött ki hang a számon , a belégző kábitó vmit adtak csillapitásra. Kértem a férjemet ne engedje szoljon már hogy nem egyezek bele semmiképp. De vhogy nem figyelt eléggé rám, na mindeggy szóval egy csomó tanuló végignézett, tök ciki.

A lenyeg 20 perc alatt kijött, na bocsi hogy erről irok, de most se rendelkeznék másképp.

Visszatérve:


Egy kapcsolat akkor maradhat meg ha figyelunk egymásra , gyerekszuletés után meg sokkal jobban.

És van egyuttmuködés hisz egyutt vállalták a gyereket.

De ez legtöbbszőr vmi okból nincs meg. Azért megy tönkre a házasság.

Nem a pénz, vagyon miatt hanem az egyuttmukodés hianya miatt

dec. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
100%
Ismerem a válási statisztikákat, de a környezetemben valahogy nagyon nem ezt látom. Nem válnak még akkor sem, amikor bőven indokolt lenne. Ahol gyerek is van, ott mintha egy életre bebetonozódtak volna a felek a házasságukba, legyen az akármilyen is. Kivéve, ha már nagyon = élhetetlenül rossz, kivétel nélkül minden nap egy pokol, megjelenik a bántalmazás is. De egy elhidegülés, társas magány még egyáltalán nem ad elég motivációt a váláshoz, sok nő az alkoholizmust is tolerálja egy bizonyos mértékig stb.
dec. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
62%

"24-esre figyeljetek oda Ő mondja ki az igazságot ! Isten , éltesen érte ! Ugyan is a férfi egy olyan állapotban látja a nŐt amilyeben nem akarja !"


Kérdező, mégis mit gondoltál, hogy történik a szülés? Kipottyantja a nő, mint a tojást és ennyi? Nem, bizony a szülésnek vannak kellemetlen dolgai, spirál felhelyezés, gátmetszés, epidurális érzéstelenítés, vagy amikor 10-12 órán keresztül hagyják vajudni. Császármetszést nem mindig szeretnek alkalmazni. Szüléskor igen, véres a vagina, a fej kijön, majd kibuggyan a gyerek és a véres-zöldes méhlepény kifolyik. Elvágják a köldökzsínort. De a gyerek a szülés elején még véres és le kell törölni.


A gátmetszésnél kapcsok vannak, amik nem túl kellemesek, főleg ha pisilni és kakilnia kell a nőnek. Ma már a neten vannak ilyen videók, ha egy férfi, ezért nem tud szexelni, mert lustadög és képtelen a fáradtságot venni megnézni hogy megy a szülés, az meg is érdemli.

dec. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!