Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyjam vagy érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy érdemes még várni? A pasimmal 1.5 éve vagyok. Folyton vitázunk mert ő nem bízik bennem pedig az egész életem fel adtam érte.

Figyelt kérdés
Ráadásul a 6 éves lánya miatt is veszekszik velem mostanába. Közölte, hogy ne egrecírozzam a gyereket. Ha szemtelen vagy rosszat tesz a gyerek nem szólhatok rá. Amit én nem engedek meg a gyereknek ő azért is. Még akkor is ha mádskor meg ő nem engedi neki. Imádjuk a kislánnyal egymást, de már nem tisztel és ha valami nem tetszik neki rohan az apjához. Simán rám csap. Ezt azóta csinálja mióta az apja rám szól illetve meg engdi neki amit én nem. Tegnap azt is közölte, hogy nem bízik bennem! 4 éve szenved mert az exe ki semmizte.Azóta nem bízik senkibe, de én 1.5 éve mindent meg tettem a bizalmáért. Most úgy érzem széllel szenbe futok azóta is.Érdemes így tovább folytatni?

2012. febr. 16. 10:50
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Szerinted-szerintetek miért viselkedik így a gyerekkel kapcsolatba mostanság? Mivel kicsi még a gyerek nem engedem neki, h alkoholos fillcel rajzoljon mert mindent össze ken. Eddig ő se engedte neki. " napja el vettem a gyerektől a filcet. A lány be hisztizett.Pedig okos és el magyaráztam neki miért nem szeretném ha a szőnyegen azzal játszana. Ezt hallotta az apja. Tegnap este haza hozott egy bazi vastag alkoholos filcet és vigyorogva közölte, h a gyereknek hozta. Mondtam neki, hogy tudja jól, h mindent össze ken a gyerek vele és eddig nem engedte neki ő sem. Most miért hoz neki? Erre Ő csak vigyorgott. Másik. Valentin napra vettem neki egy bonbont. Közölte, hogy adjam a gyereknek meg azt is, h ő azért nem vett nekem konyakos meggyet nehogy adjak a gyereknek belőle. (32 éves vagyok, nyílván nem adok a 6 évesnek alkoholos dolgot) majd szóltam neki, h az ő bonbonja is konyakos nem eheti meg a lány. Erre Ő! Ugyan. mi baja lesz tőle! Na most akkor mi is van?
2012. febr. 16. 11:17
 12/38 A kérdező kommentje:
Álítólag mindent ő szerzett mert a nő nem is dolgozott. Bíróságra azért nem ment mert min. bérre volt bejelentve és semmivel nem tudta volna igazolni, h miből,hogyan szerezte a dolgokat. Ő vakon hitt a nőnek így rá irattak mindent.
2012. febr. 16. 11:22
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Most akkor az van, hogy már veled is úgy viselkedik, ahogy annak idején a gyerek anyjával. Mondanám, hogy kicsit primitív a lelkem, de nem mondom, mert nem esne jól neked. Ez az ember nem szeretetre, harmonikus családra vágyik, hanem hülyegyerek módján uralkodni akar rajtad. Az a baj, hogy bár kérdésként azt tetted fel, hogy elhagyd-e, valójában arra szeretnél választ, hogy hogyan tudnád normális viselkedésre kényszeríteni őt. Sajnos sehogy. Ő ilyen, az elődeidnek sem sikerült, neked sem fog. Ne őrá pazarold az idődet, szeretni való igazi férfiak meg csak rib@ncokat találnak. Mert a normális nők meg ilyen balfékeket akarnak megváltoztatni. Az idő pedig rohan.
2012. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
81%
Még egyszer kérdezem: rád mit íratott? ;) Pedig a következőnek már rólad is ezt fogja mondani.
2012. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem most először vett egy szál rózsát meg egy doboz csokit. Se karácsonyra, se névnapomra se szülinapomra semmit. Bár meg volt beszélve, h karira egy kis aprósággal meg lepjük egymást. Hozzá teszem a gyereknek mikulásra 15 ezerér, karira 25 ezerér vásárolt. Ne értsen férre senki. Nem az összeg a lényeg.Sőtt.De ha a gyerekre ennyi futotta akkor nem fért volna bele egy szál virág a névnapomra? Egy csoki a szülinapomra vagy egy sapka karácsonyra??? Hozzá tenném én a névnapjára azt a parfümöt vettem amire vágyott. Karácsonyra szintén egy álltala vágyott elektromos órát kapott, stb. Nekem tényleg nem számít az érték, de hazudik aki azt mondja,h adni szeret és nem esik jól neki kapni!
2012. febr. 16. 11:28
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a bíróság előtt meg a nőnek is bizonyítania kellett volna. De még ma sem késő. Ugyanis a tulajdon iránti jog nem évül el. Nem mondod, hogy milliós tételnél még egy ügyvédhez sem ment el?
2012. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Rám nem iratott semmit! Nem is fog.Ez biztos!
2012. febr. 16. 11:30
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Na, most olvasd el egybefüggően mindazt, amit eddig leírtál a kapcsolatotokról. Még mindig úgy érzed, hogy ez a pasi szeret téged? Ha egy barátnőd meséli magáról ugyanezt, mit tanácsolnál neki?
2012. febr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Igen. Valóban uralkodni akar. Mindennek úgy kellene történni ahogy ő akarja.Nem akarom én meg változtatni. Már nem!Nem is lehet. Álítólag a gyerek miatt nem akarta a bíróságot. De amiket most írsz elég sok kérdést ébresztenek bennem! Olyan naív vagyok! :(
2012. febr. 16. 11:34
 20/38 A kérdező kommentje:
Igazad van. Időpocsékolás az egész. Erőlködök it a semmiért. Várom a csodát, de hiába. Ha egy barátnőm mesélné ezt csak annyit kérdeznék tőle, h :MIT KERES MÉG OTT???
2012. febr. 16. 11:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!