Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyjam vagy érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy érdemes még várni? A pasimmal 1.5 éve vagyok. Folyton vitázunk mert ő nem bízik bennem pedig az egész életem fel adtam érte.

Figyelt kérdés
Ráadásul a 6 éves lánya miatt is veszekszik velem mostanába. Közölte, hogy ne egrecírozzam a gyereket. Ha szemtelen vagy rosszat tesz a gyerek nem szólhatok rá. Amit én nem engedek meg a gyereknek ő azért is. Még akkor is ha mádskor meg ő nem engedi neki. Imádjuk a kislánnyal egymást, de már nem tisztel és ha valami nem tetszik neki rohan az apjához. Simán rám csap. Ezt azóta csinálja mióta az apja rám szól illetve meg engdi neki amit én nem. Tegnap azt is közölte, hogy nem bízik bennem! 4 éve szenved mert az exe ki semmizte.Azóta nem bízik senkibe, de én 1.5 éve mindent meg tettem a bizalmáért. Most úgy érzem széllel szenbe futok azóta is.Érdemes így tovább folytatni?

2012. febr. 16. 10:50
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
jaj, nem az uccso, hanem a 24-es. Bocs. :)
2012. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy boldog.

Ennel nagyobb indok nem kell a szakitashoz.

2012. febr. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
A félelem is hasznos dolog. Tudod, csak a bolondok nem félnek. Éppen ezért tudod körültekintően intézni az életedet. Nem az első görbe nézés után gondolkodsz a szakításon. Mégis úgy érzem, attól jobban kellene félned, mi lenne, ha még néhány évet beleölnél ebbe a kapcsolatba. Ha látszana a férfin, hogy tesz a boldogságodért, soha nem mondanám, hogy hagyd el. De csak az önzése látszik. És meggyőződésem, hogy vannak rendes férfiak, olyanok, akik nem csak várják, hanem adják is a szeretetet.
2012. febr. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Hálás vagyok. Sok hasznos dolgot olvashattam ma. :)
2012. febr. 16. 12:25
 35/38 anonim ***** válasza:
Te egy nagyon kedves teremtés vagy. Egyik barátnőm is ilyen. Mindig vett a férjének ajándékot, a férje soha. A gyerekeknek is az ajándékairól a nő gondoskodott.S reménykedett éveken át, hogy talán egyszer ő is kap tőle valamit. Hiába. Megcsalta őt. Az új nőjének és annak a gyerekeinek tudott ajándékot venni, nem is olcsót. Kérdem én, ha most, a kapcsolatotok elején nem becsül annyira, hogy egy nyamvadt szegfűt vegyen Neked. Fog venni évek múlva, amikor már nem dúl úgy a szerelem? Szerintem nagyon gondold végig. Kívánom, hogy nagyon bölcsen döntsél. Te megérdemled a boldogságot.
2012. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

Szia. A 35/35-nek reagálnék!


Nagyon köszönöm. Igazad van. Ha most nem érdemlem meg azt a szál szegfűt később se. Nagyon megvisel ez a dolog. Életem legagyobb hibája volt ide költözni és feladni érte mindent!Köszönöm!

2012. febr. 16. 14:22
 37/38 anonim ***** válasza:
Beszéltél vele?
2012. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Mi újság veled azóta?
2012. jún. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!