Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elhagyjam vagy érdemes még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagyjam vagy érdemes még várni? A pasimmal 1.5 éve vagyok. Folyton vitázunk mert ő nem bízik bennem pedig az egész életem fel adtam érte.

Figyelt kérdés
Ráadásul a 6 éves lánya miatt is veszekszik velem mostanába. Közölte, hogy ne egrecírozzam a gyereket. Ha szemtelen vagy rosszat tesz a gyerek nem szólhatok rá. Amit én nem engedek meg a gyereknek ő azért is. Még akkor is ha mádskor meg ő nem engedi neki. Imádjuk a kislánnyal egymást, de már nem tisztel és ha valami nem tetszik neki rohan az apjához. Simán rám csap. Ezt azóta csinálja mióta az apja rám szól illetve meg engdi neki amit én nem. Tegnap azt is közölte, hogy nem bízik bennem! 4 éve szenved mert az exe ki semmizte.Azóta nem bízik senkibe, de én 1.5 éve mindent meg tettem a bizalmáért. Most úgy érzem széllel szenbe futok azóta is.Érdemes így tovább folytatni?

2012. febr. 16. 10:50
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Már nem is az a kérdésem mit kéne tennem, hanem hogy hogyan? Úgy értem nem akarom Őt bántani és a kislányt is imádom, de így boldogtalan leszek ha itt maradok. Hogyan tálaljam neki, hogy el hagyom végleg???
2012. febr. 16. 11:38
 22/38 anonim ***** válasza:
86%
Nem vagy naiv. Jó ember vagy, és azt hiszed, a másik is az. Nem az a lényeg, hogy a másik ember mit mond, hanem az, hogy te mit érzel. Kérdezd meg magadtól, hogy boldog vagy-e ebben a kapcsolatban. Mert én hiába mondanám, hogy igen, te érzed, hogy nem. Csak adsz és adsz erőn felül, de mit kapsz? Szeresd magad ennél sokkal jobban, és találsz olyan párt magadnak, aki viszontszeret.
2012. febr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 Lárifári válasza:
100%
Vannak olyan pasik, akik soha nem nőnek föl... MI nehezebb, új kapcsolat után nézni, vagy több évtizedet eltölteni ilyen légkörben?!...........
2012. febr. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
66%
Huh, nem irigyellek! Próbálj vele beszélni, ha nem hajlandó, várj egy kickst, hátha kis idö múlva megered a nyelve. Ha pár hét múlva sem történik semmi, próbáld meg újra, ha akkor sem történik semmi, vagy agresszíven reagál, akkor nem érdemes neked keresni a megoldást, elgondolkodhatsz, hogyan tovább nélküle. Ami a gyereket illeti, ki kellene állnotok bizonyos nevelési elvek mellett, amit magatok szabtok meg közösen, ha nem értetek egyet, sose a gyerek elött vitassátok meg!
2012. febr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:
Most igazán el szomorodtam.Nagy reményekket fűztem ehez a kapcsolathoz.Szerelemmel és bizalommal voltam pedig előtte én is nagyot koppantam.Mégisbíztam benne.Annyira, h a munkám a lakhatásom és az egész addig felépített életem fel adtam érte.Még Pestről is le költöztem vidékre miatta-miattunk.Most meg itt állok a semmi közepén egy olyan pasival aki nem szeret.Megint előről kell kezdenem és felépítenem újra az életem.Ez ilyesztő ;(
2012. febr. 16. 11:51
 26/38 A kérdező kommentje:
Az igazság az, h már többször próbáltam vele beszélni.Ez nem most kezdődött.Több hete sőt hónapja ez megy.Én annak a híve vagyok,h ha probléma van akkor melegében meg kell beszélni.Ő nem hajlandó. Mindig azt mondja ne generáljak problémát.Hagyjam békén meg, h ne bas@gassam.Vagy, h majd később beszéljük meg, de sose beszéljük meg csak el siklunk mellete és pár óra múlva úgy tesz mintha semmi nem történt volna.De engem meg bánt a probléma sőt az is,h nem beszéljük meg!Talán már nincs is mit megbeszélnünk.Max azt, h nem vagyok itt vele boldog és el hagyom! Csak ez nehéz. Nem tudom, hogy mondjam el neki.
2012. febr. 16. 11:57
 27/38 A kérdező kommentje:
A kérdésedre válaszolva. Hát nem. Nem vagyok boldog! Nem akarok így élni év tizedekig!
2012. febr. 16. 12:02
 28/38 anonim ***** válasza:
Látod, te is nagyot koppantál, mégsem rajta állsz bosszút. Ebből is látszik, hogy fals az érvelése. Ha egy pasi átver engem, akkor őrá haragszom, nem az összes férfira. Nem a következő párom életét teszem pokollá. Igen, nehéz lesz újra egyedül, de még nehezebb lenne pár év múlva. Azon meg ne gondolkodj, hogyan mondd meg neki, őt egy csöppet sem zavarja, mennyi fájdalmat okoz neked. Látod, az előző szakításodon is túl vagy, ezen is túl leszel. Először tervezd meg, hogyan tovább, addig nem kell szólnod neki. Mikor már látod, merre tovább, akkor egy bejelentés, és kész. Ha figyelmezteted, két hétre "megjavul", ezt eljátsszátok sokszor, a legvégén meg beletörődsz, hogy neked ez jutott. És lehet, hogy pont akkor meg ő szakít. Légy erős, tervezz és lépj!
2012. febr. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Köszönöm a véleményed a tanácsaid.Sokat segítettél. Már tudom mit kell tennem még ha félek is.
2012. febr. 16. 12:11
 30/38 anonim ***** válasza:
5%
Oke, ha szereted, akkor ne add fel!!! Gondold vegig, TE miben tudnal valtoztatni a helyzet javulasa erdekeben. Biztos te sem vagy tökeletes. :) Ne azon ragodj, hogy mit invesztaltal a kapcsolatba, mit adtal fel, mert nem szabad a szeretetet patikamerleggel mericskelni! Neki valoszinüleg magaval vannak problemai, valszeg lelkiismereti gondok a gyerköc miatt, szereti es hianyolja, ha nincs itt, szeretne kicsit magahoz kötni öt, ezert kiszamithatatlan talan. Javaslom probald meg azt, hogy kicsit nagyvonalubban kezeled a dolgokat, kicsit le kell sz*rnod, hogy a gyerek, vagy az apja mit gondolhat epp rolad. Törödj kicsit magaddal, szeresd öt, de keresd meg a sajat kis dolgaidat, amik teged boldogga tesznek es fokuszalj a JO dolgokra, amik veletek törtennek! Amikor pedig egyedül vagy: Fedezd fel a videki elet szepsegeit pl. ;) De semmi esetre ne ragd magad a problemakon, mert minel jobban belemerülsz, annal nehezebb felülemelkedni a nehezsegeken, az apro dolgokat is tragediakent fogod megelni. Jönni fog a megoldas! Csak bizz benne! Amugy az utolso valaszolo voltam. ;)
2012. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!