Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sms-ben vagy szó nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sms-ben vagy szó nélküli lelépni? Melyik gerinctelebb dolgog?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 11:11
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
67%
Jézusom, milyen emberek vannak. Annyira elszomorító, ez az oldal tele van ilyen sztorikkal. Miért mindig a nőkkel történik ilyen? ahelyett, hogy a férfiak megbecsülnék, tisztelnék, védelmeznék őket, csak beléjük rúgnak. Nagyon sajnállak kérdező, de az ilyen csótány, jobb is ha kilép az életedből, te pedig idővel remélem találsz egy normális férfit aki szeret.
2010. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kétféle szakítási mód gerinctelen, aljas és alattomos! El sem tudom képzelni, hogy tehet ilyent egy apa. Meg kellene kísérelni rávenni, hogy legalább a gyerekeit látogassa és persze meg kell keresned a tartásdíj miatt is. Ez elsősorban a kicsik érdekeit szolgálná.
2010. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettő undorító, de talán szó nélkül lelépni még gerinctelenebb. Ő ennyit ér, ne foglalkozz vele!
2010. ápr. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
75%

Azta:S én már akkor is kiborultam teljesen, mikor 2hétre szó nélkül eltűnt egy exem.. nem volt gyerek még sehol.. de hogy ugyanezt simán megteszik gyerekkel is.. ez kritikán aluli... szó nélkül a legdurvább:S egy hajszálnyira választja el az sms-ben szakítástól.. ott legalább vette a bátorságot, ha ez egyáltalán az, hogy tudasson valamit veled..

hűű, most kinyílt a bicska a zsebemben:S

Kitartást, erőt neked:S

Ha kell segíteni valamit, nyugodtan írj ide, szerintem sokan itt leszünk ugrásra készen!

2010. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
37%
blablabla... azért kíváncsi lennék a másik oldalra is. Ilyet nyomós ok nélkül nem csinál az ember.
2010. ápr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

Köszi szépen mkinek a bíztatást!!!Lehet én vtam a hülye...az első gyerkőcnél is lelépett mikor 6 hetes volt,de aztán 8 hónaposan jött és békülni akart,én meg gondolván,h egyzser elesett többet nem fog meg a családért mdent kibékültem vele,aztán akart egy fiút is,sikerült is,és így jártam...nem kicsit ráfaragtam4A kislányt aki 2 éves az ex anyós szokta vinni magukhoz,lehet sőt sztem tuti h vele ott játszik találkozik...neki gondolom a gyerek akk gyerek amikor már játszani is lehet vele!Húsvétkor kiváncsi lett vna a fiára,de mondtam neki ha 3 hónapig nem érdekelt miért pont most vagy rá kiváncsi,meg ide jöttünk vissza anyumékhoz és ők sem engedik ide be,mert lopott is innen!

Hülye voltam,h hittem még a csodába!!!!!

2010. ápr. 10. 12:35
 17/34 A kérdező kommentje:
kedves 12:33!Ismered az exemet??NEM...akkor elmondom neked h ő sexmániás,és mivel nekem 20 hetes megindult a szülés nem volt testiség!!!!!!!!!!Szóval blabla bla...de szívesen elküldöm a számát neked privibe,és tudod mit válaszolna neked is mint sok más embernek?!Azt h mert a Xy(Én) 5 éve a kapcsolatunk elején mikor egyzser csúnyűn összevesztünk,kiadta az utamat "megcsaltam"!!!Okos vagy,de én leírom neked,h ő mit mond másnak ha rákérdeznek nála!!!!Remélem kielégítettem kiváncsiságodat!!!!!
2010. ápr. 10. 12:37
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele..
2010. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó!!!!
2010. ápr. 10. 12:55
 20/34 anonim ***** válasza:
61%
Bocsi persze h nem ismerem az exedet és nincs is belátásom a kapcsolatotokra. Csak tod az ilyen "én vok a megtestesült angyal akit átvertek ő meg az ördög és minden rossznak okozója"-típusú sztorik nekem nagyon gyanúsan hangzanak! MINDIG kettőn áll a vásár.
2010. ápr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!