Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Sms-ben vagy szó nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sms-ben vagy szó nélküli lelépni? Melyik gerinctelebb dolgog?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 11:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként nem rosszindulatból írom ezt, félre ne értsd! Csak neked is magadba kéne nézni, és látni, hogy Te mit rontottál el. Mert ha ezt nem teszed meg könnyen lehet h a következő kapcsolatod is így fog végződni.
2010. ápr. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Azt h nem adtam neki testiséget,egészségügi okokból,és neki a szeretet az testiséget jelent,ha ennélkül babusgattam nem tetszett neki,mert h nincs folytatás!SEMMI mást!Mert azon kívül,h otthon mindig rend tisztaság,kaja várta,még közbe el is mentünk csavarogni kettesbe,még az anyós volt a kislánnyal!Akkor mit nem kapott meg?!
2010. ápr. 10. 15:09
 23/34 anonim ***** válasza:
90%

Mindkettő aljas dolog.


Továbbá...


"ő sexmániás,és mivel nekem 20 hetes megindult a szülés nem volt testiség!!!!!!"


" neki a szeretet az testiséget jelent,ha ennélkül babusgattam nem tetszett neki,mert h nincs folytatás!"


Én azt mondom, hogy talán szerencsés is vagy a gyerekekkel együtt, hogy elhagyott!

Sajnos én ismerem ezt a "szeretni csak testet lehet" álláspontot. A legszomorúbb benne az, hogy nem a párkapcsolatomban volt ez, hanem a szüleimnél. Apám volt jobba oda a szexért... Nem szeretném leírni, de olyan dolgokat művelt velem, előttem (nem, nem erőszakolt meg), hogy soha életemben nem fogom elfejteni... Nem is értem az ilyen, akit csak a testiség érdekli, szeretni is csak így képes miért alapít családot? Miért nem adja fel, amikor látja, hogy nem sikerül?

2010. ápr. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%
Hű de nagy hangod lett. Tudod mivel a kapcsolatban két ember szokott lenni ezért olyan nincs hogy az egyik ártatlan, mindkettő tehet a bajokról! Ha máshogy nem de legalábbis arról tehetsz hogy minek jöttél össze egy sexmániás alakkal, és szültél neki gyereket? Egyszer elhagyott, feléd sem nézett, de visszajött könyörögni, aztán te gondoltad szülsz neki mégegy gyereket mert ő azt szeretné? Hát bocs de magadra vess! Egyszer elhagyott, még sajnálálak, de másodszor már nem! Kellett neked ilyennel járni meg visszavenni. És miért gondolod hogy neked jogod volt megcsalni és hogy az nem bűn?
2010. ápr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!

Félreértetted!!!!Összevesztünk Ő KIADTA AZ utamat,én tovább álltam,mikor tudta h alakul az életem nélküle,könyörgött!Hát kibékültünk,és ő erre mondja azt h megcsaltam!!!Mást nem tud a rovásomon...az h kibékültem vele azért volt mert a család az első,és a gyereknek is jobb ha mellette az apja,egy esélyt adhattam neki,megfizettem a tanuló pénzt!!!A kérsé lényege nem is ez volt,ezt a sztorit csak az egyik válaszolónak írtam le!!!!

2010. ápr. 10. 19:40
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
második vagyok, vmiért azt gondoltam hogy ez " komolyatalan szerelem " szakítása, de így nyilván, hogy két gyerek.. osztanám a feljelentős kommentelő véleményét.
2010. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
41%
Egyszer kellett volna neki esélyt adni. Tudod téves elképzelés hogy a gyerek miatt kell együtt maradni (és ha együtt is kell, az hagyján de beleszülni MÉGEGYET???). A gyerek az aki a legjobban szív ilyenkor. Tudom, miattam is együtt maradtak, hát tudod örömünnep volt amikor elváltak végül. A gyereket az nem teszi tönkre ha az anyja nem él az apjával, ellenben a rossz házasság, és az ilyen sztorik igen! Nem tanultad meg elég jól a leckét, ha mégegyszer visszafogadtad. Hiába mentegeted magad, elég h*lye voltál, az meg ezredrangú dolog hogy miként lépett le.
2010. ápr. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim válasza:

Nekem is szó nélkül lépett le az apukám, de előtte még bérelt egy autót és elvitt mindent. Totál kikészítette anyukámat, pedig eskü mi jobban jártunk nélküle a húgommal. Volt hogy látogatott minket, de aztán egyszer nem jött többet, mármint megállt a ház előtt de mire kiértünk tovább hajtott... utána meg már én nem voltam rá kíváncsi.

Megtalálod más mellett a boldogságot!!

2010. ápr. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 Snl.Drako ***** válasza:
a kérdést úgy is megfogalmazhatnánk, hogy a jobb vagy a bal lábad vágatnád le inkább. egyszerűen az ilyesmire nincs bocsánat, de azért ezt még lehet fokozni, ha még annyi pénzt sem szán rá, hogy egy sms-t írjon, hanem mondjuk e-mailben, vagy myvipen/iwiwen teszi, szerintem az rosszabb
2010. ápr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
Ő nincs fenn a közösségi oldalakon...sőt annó én sem lehetettm,mert féltékeny volt...kérdem én ha vkinek írni akarok,nem tudok pl anyuára pelépni vagy tesóméra?!No mind1,ha nagyon meg akartam vna csalni,nem iwiwen kerestem vna pasit!!!:)
2010. ápr. 15. 15:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!