Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Milyen gyümölcsöt esztek...

Milyen gyümölcsöt esztek délig ami nem csinál savat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 9. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

(OFF, mi az hogy savat csinál? Azt honnét tudod, honnét érzed?? És miért rossz, ha savat csinál?

Nyári-ősz eleji almaszezonban gyakran csak almát reggelizek, mert annyi van mindig. Egyszer kínáltam egy kollégát, és egy falatot nem fogadott el, "savat csinál" neki indokkal. Máig nem értem, hogy miért rossz egy falat vagy 6 fej alma reggelire.?!)

2012. febr. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ég a gyomrom a savas gyümölcsöktől és refluxom is van !
2012. febr. 9. 14:13
 3/9 anonim válasza:
A gyümölcs , azért az ,mert savas. A zöldség lúgos.
2012. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A banánnal, dinnyével, körtével próbálkozz szerintem. Én fekélyes és refluxos vagyok, de ezeket elbírom :D

De ha savas a gyomrod, nem érdemes gyümölcsöt reggelizni. Inkább tízóraira ajánlott, akkor ehetsz nyugodtan egy almát is, nem fog szétsavasítani, mert úgyis lassan jön az ebéd :D

De ha mindenképp akarsz gyümölcsöt, azt tudom tanácsolni, keverd müzlibe, joghurtba, vagy zabkásába és nem lesz problémád.

2012. febr. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
pl. banán
2012. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

vagy eper. az most nincs, de na...

-előző vagyok-

2012. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, nagy fekete pont Neked.


talán nem gyömölcsöt kéne enni délig, mert a gyümölcs csak egy kiegészítő táplálék. amíg fontos az egészséghez, addig az erőltetett fogyása már nem ennyire jó. lásd a savad..

de amíg táplálkozás terén ott állunk, hogy 90 napos diéta.. addig fölösleges, így is úgy is kárt okozol magadban.

reggel, délelőtt fehérjét és zsírokat kéne pótolni, mert ezek indítják be megfelelően az emésztést (tény, ultrahangos vizsgálatokon látszik..) plusz ezek a felépítő tápanyagok, ezeket kéne pótolni a testedbe.. ezekből sose legyen hiány.

kicsit tanulni kéne a témában, mert ez még így elég rossz, és erre az egészséged fog rámenni. de ha úgy tetszik, a fogyásod is.

Aczél.

2012. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

grapefruit

citrom

2012. febr. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Alma
2012. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!