Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki segít a 90napos diétában?

Valaki segít a 90napos diétában?

Figyelt kérdés
Hétfőtől szeretném elkezdi. Fogyókúrázóm kb már 4-5 hete, lement kb 5-7 kilo a 88,9 kilós kezdő súlyombol. Szeretnék még 10-15 kilót fogyni. Úgy tudom hogy ezzel a diétával tartósan, kímélőén és gyorsan lehet fogyni. Olvastam hogy szét kell választani az ételeket. . De abban tudna nekem segíteni valaki, hogy pontosan mit egyek minden nap ? Oké hogy keményítőt és gyumi meg zöldség. . De pontosan mit és mennyit.. nagyon kellene a segítség, olyanoktol akik csinaltak és be vált. Előre is köszi. Ja és heti 4x1,6 óra edzés.
2016. jún. 8. 11:23
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Milyen ez a diéta?
2016. jún. 8. 21:20
 12/25 anonim ***** válasza:

[link]

Itt jól össze van foglalva. Akkor is jó, ha nincs sinzulinrezisztenciád, vagy cukorbetegséged. Lb. két hét után rászoksz arra, hogy megnézd az ételek enerigatartalmát a boltban. Illetve kb-ra tudni fogod mennyi ch van egy almában, vagy 50 g rizsben. Ha nagyon nem bírod ( föleg az elején, lehet kicsit játszani és pl. hozzávenni még egy tojást, vagy egy adag fehérjeport, esetleg egy szelet sonkát, ilyesmit. De nyilván ha minden érkezéshez még megeszel két marék mandulát és 3 szelet húst, akkor a fene elvitte az egészet. Legjobb ragaszkodni az étrendhez, amennyire csak lehet.) Én eleinte nagyon jól fogytam vele, aztán segített a súlyom megtartásában. De úgy egy év után le kellett ülnöm és kiszámolni a makroimat, mert nem tudtam csak ezzel fogyni. Úgy fogytam 3,5 kg-t, most megint stagnálok, hiába számoltam á a makrokat. :( Na mindegy ez nem is ide tartozik.

2016. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

A 83%-os hozzászólóval sokban egyetértek, de nem kell ahhoz fél disznó, hogy az ember ne tudjon fogyni ilyen sok szénhidrát mellett... Csak éhesnek és zsírkedvelőnek kell lenni nem nagy aktivitással (illetve egy korlátozó étrend is sokat dob a dolgokon, pl. ha valakinek nincs sovány fehérjeforrása).

A 90 napos agymenésnél nyilván nagyságrendekkel jobb a 160g ch (ha jól csinálja az ember, hisz ez csak egyetlen makró), bár ha az embernek nagy a kalóriaigénye, akkor egyszerre lesz magasan a szénhidrát és a zsír, ami nem szerencsés (bár van, aki elvan vele és fogyni is tud). De alapesetben nem ez a helyzet, az igaz, ráadásul kezdésnek is jó lehet annak, aki eddig még több szénhidrátot evett (elvégre 160 gramm sem kevés) s esetleg a jövőben még tovább csökkenti. De ha csak a legdurvább, legfeleslegesebb, legegészségtelenebb szénhidrátbombákat kizárja az ember a diéta kapcsán, már az roppant hasznos.

2016. jún. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van, csak azért javasoltam, mert a kérdező nem óhajt számlálgatni semmit. Ez meg alapvetően egy tartható diéta, és remek lépés az életmódváltás felé. A fél disznó nyilván erős túlzás volt. :)

Ugy látszik le kell szoknom arról, hogy magaból induljak ki, én undorodom a letöbb dologtól ami kicsit is zsíros. ( Kivéve a mandulát, kesudiót és a többit.) Így nekem inkább a ch-ra kell odafigyelni, a zsírral nem szállok el olyan hamar. De ugye mindenki más, én simán lemondok a sajtról, szalámiról, manduláról, de ha beledöglök sem bírom 160 g alá vinni a ch-m. Ha lassú felszívódású akkor szerintem tök oké ennyi ( zabpehely forever). Nyilván egy ketogén fan most szórná felém a szentelt vizet, de hát ugye nem vagyunk egyformák. Amúgy itt fűzném még hozzá, hogy a makróknál így is csaltam, mer eredetileg 220g jött ki, amit viszont túlzásnak éreztem, így maradtam a 160g-nál. Én azért szeretem ezt a diétát, mert megtanít arra, hogy megnézd/megtanuld a dolgok tápanyagtartalmát, hogy egeszségesen táplálkozz és egy jó indulópont.

2016. jún. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Oké. Köszönök mindent. Én ebből nem értettem semmit. Nekem ez tok kínai. :(

Az lesz a legjobb amit eddig csináltam. Egy nap 2x eszek

Reggel pirítós teljes kiorlesu kenyérből és csirke mell sonka +sok zöldség. Aztán d.után főtt tojás zöldséggel, kókusz olajon pirított csirkemell szinten sok zöldségel. . Tejfölös csirke főtt tojás és sok zöldség na mrg rantotta . . Kb ennyi. Ezzel fogytam kb. Egy honap alatt 6-7 kg.

De azért köszönöm.

2016. jún. 9. 08:28
 16/25 anonim ***** válasza:

Ne legyél ostoba, étkezz normálisan!


[link]

2016. jún. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Én mikor először csináltam a 90 naposat 70 kgval indultam és 61-el végeztem, de a végén már vártam, hogy leteljen a 90 nap, azt is ettem volna már amit előtte nem szerettem.
2016. jún. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
A 90 napos fogyókúra legújabb verziójában van levegő nap is. Ez azt jelenti, hogy csak aznap szabad lélegezni. Íly' módon 100%-os hatékonysággal működik a természetes szelekció.
2016. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#14: Én egy toleráns ketogén fan vagyok :D (S ha épp 4 kedvenc gyümölcsöm terem a kertben nagy erőkkel, akkor nem is ketózom, bár megoldható lenne, ha nagyon akarnám.) Pl. nulla bajom van azzal, aki 1000 gramm szénhidrátot eszik s az jó neki és le is mozogja. Tudom, hogy nem mindenkinek való ugyanaz. A 160 gramm ch az egy picit visszafogott mennyiség, egy ketósnak azt inkább jó szemmel kell néznie akkor is, ha ez bitang sok ch - de kevés, ha valaki nem bír zsírosan enni s nem nagyon alacsony a kalóriaigénye.

Akkor van baj, ha valaki azt hiszi, hogy a sok ch rossz, azt nem szeretem. A 160 gramm túl kevés sok embernek és túl sok más embereknek. Ezt nem árt tudni és elfogadni. Általános esetben fogyáshoz ajánlani maximálisan rendben van, azt hiszem.

2016. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, az ételeid nagyjából rendben vannak (nem gyors ch-t eszel reggel, vannak rendes fehérjeforrások és zöldség is), a napi 2 evés is, ha neked ez jó, csak a mennyiség legyen megfelelő :)
2016. jún. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!