Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki segít a 90napos diétában?

Valaki segít a 90napos diétában?

Figyelt kérdés
Hétfőtől szeretném elkezdi. Fogyókúrázóm kb már 4-5 hete, lement kb 5-7 kilo a 88,9 kilós kezdő súlyombol. Szeretnék még 10-15 kilót fogyni. Úgy tudom hogy ezzel a diétával tartósan, kímélőén és gyorsan lehet fogyni. Olvastam hogy szét kell választani az ételeket. . De abban tudna nekem segíteni valaki, hogy pontosan mit egyek minden nap ? Oké hogy keményítőt és gyumi meg zöldség. . De pontosan mit és mennyit.. nagyon kellene a segítség, olyanoktol akik csinaltak és be vált. Előre is köszi. Ja és heti 4x1,6 óra edzés.
2016. jún. 8. 11:23
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Utolsó! :) szerintem is jól csinálok valamit, ha már leadtam 7 kilót és közben nem éhezem, az hogy vágyom a csokira és az almaspitere az szerintem.nem éhezés :) hát az adagokrol meg annyit, hogy mikor elfogyasztottam már a 100gramm csirke virslimet 3 tojással egy paradicsommal és kb 100gramm k.uborkával, akkor abban a pillanatban még meg tudnék enni 2x ennyit, de olyankor étkezés után iszom egy pohár víze, el telik 5-10 perc és már nem is vagyok éhes.
2016. jún. 10. 08:02
 22/25 anonim ***** válasza:
Ha tudnád hogy csinálják a virslit,biztos nem kivánnád.
2016. jún. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Tudom, párom husiparban van. De kit érdekel miből van? A lényeg hogy finom! Sokan szeretik a pacalt. . Pedig hát az mi is valójában? A velő? A máj? Na ezek undoritoak! Még úgy is néznek ki! A virsli legalább Szalámi ak néz ki és isteni finom mustárral és minden mással :)
2016. jún. 10. 13:58
 24/25 anonim ***** válasza:
Na, jól van, kérdező, vannak bajok fejben, nem is kicsik.
2016. jún. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Énis szoktam virslit enni mer imádom faxt érdekel miből van, annyi hogy én a napi 150gr fehérjémbe nem számolom bele a benne lévő xart. :D
2016. jún. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!