Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hajlamos vagyok étkezészavarra?

Hajlamos vagyok étkezészavarra?

Figyelt kérdés
Elégedetlen vagyok a súlyommal.Tényleg van rajtam nem kevés súlyfelesleg. 170 cm,83kg.Rendkívül elégedetlen vagyok magammal, és utálom a tükröt. Volt h. 4 napig alig ettem,csak pl két szelet sonkát meg egy joghurtot egész nap. Azonban mikor rámjön,bezabálok. Aztán viszont rémes bűntudatom van. Jelentős súlycsökkenés még sose történt..de ezy igy megy folyton,körbe-körbe.Hajlamos vagyok étkezészavarra ?:S
2011. dec. 29. 00:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Én mondtam hogy Aczél cukcsi : P
2011. dec. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nem tudom mit írtam korábban, de biztos abban is igazság volt. sajnos nem mindig írok elég erőszakosan, ezért lehet nem minden tippem-tanácsom olyan tetszetős. hozzá kell képzelni valami erőszakosat mindenhez amit írok oszt akkor jó lesz.
2011. dec. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Igazából a kérdésedre nem válaszolt eddig senki. Nem lehet tudni a kérdésed alapján, hogy hajlamos vagy-e rá, mert egy evési zavart rengeteg minden kiválthat, ezek pszichés betegségek, az "evés" része már csak a jéghegy csúcsa. Te most egyelőre elégedetlen vagy a súlyoddal, ez "tök jó szint" egy evési zavarhoz képest :) Célszerű lenne, ha nem következne be semmilyen evési zavar nálad! Próbáld meg megelőzni! Szuper, hogy nem azt írtad: "utálom magam, kövér vagyok", hanem hogy "elégedetlen vagyok a súlyommal". Ezen könnyen segíthetsz! Ha fogyni szeretnél, semmiképp se koplalj, mert pontosan azért törnek rád utána az éhségrohamok. Olyan sok "hogyan fogyjunk tartósan és egészségesen" cikket lehet mindenhol olvasni! Ezek legtöbbje (amik nem szereket reklámoznak) okos dolgokat ír: testmozgás, tudatos és kiegyensúlyozott táplálkozás -> az anyagcsere felpörög, a pluszkilók eltűnnek. Ez így igaz. Kitartás kell hozzá, de ha koplalni volt kitartásod, akkor ehhez is lesz, ennek viszont van értelme, ellenben a koplalással.
2012. febr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
mindenki hajlamos. rövid és tömör, és soha többé nem kell ilyen kérdést kiírni gyikre.
2012. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!