Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak 5 kilot kb....

Hogyan fogyjak 5 kilot kb. három hét alatt?

Figyelt kérdés
Öt kilót már lefogytam, de szeretnék még ötöt (62 kiló vagyok most). Az öt kilo hamar lement, de kb. két hete "megálltam". Van valami ötletetek, hogy szabaduljak meg június 20-ig a feleslegtől? Kétségbe vagyok esve: odefigyelek arra, hogy mit eszem, mindennap 10 kilométert görkorizom, és szinte semmi eredmény. :S
2009. máj. 31. 15:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha hétfőn kezded a diétádat, és jövő hét elejére csúcsformába szeretnél kerülni, nem kell mást tenned, mint követned ezt a pár alapszabályt és a hatás nem marad el!


1. Igyál naponta legalább 2-3 liter szénsavmentes ásványvizet, csavard bele egy citrom levét, és egész nap kortyolgasd!


2. Reggelizz, tízóraizz gyümölcsöt (1-2 darabot, vagy 10 dekát alkalmanként). Lehetőleg válassz az alacsonyabb kalóriatartalmú gyümölcsök közül, amilyenek a bogyós gyümölcsök, a grapefruit vagy az alma.


3. Ebédre és vacsorára natúr hús kerüljön a tányérodra zöldség körettel, ez lehet natúr csirke, natúr pulyka, vagy grillezett hal.


4. Napközben zöldségekkel enyhítsd az éhségedet. Rágcsálj el egy sárgarépát például! Figyelj arra, hogy 2 óránként egyél valami keveset, így az emésztésed egész nap dolgozni fog. Kis adagokban egyél délelőtt gyümölcsöt, délután pedig fehérjét zöldséggel!


5. Naponta legalább fél órát sportolj valamit! A leghatékonyabb zsírégető sport a futás, viszont ha nincs időd lemenni a konditerembe, vagy rossz idő van kint, akkor tegyél be otthon egy fitnesz dvd-t!


6. Este 6 után ne egyél semmit! Ez talán a legfontosabb alapszabály

2009. máj. 31. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenkinél megáll a fogyás egy idő után, egy időre. Ilyenkor kell nagy erő, hogy ne hagyd abba. Majd megindul az. 5 kg június 20ig diétával és mozgással szerintem lemegy. Az előző hozzászólót annyiban kiegészíteném, hogy ha mondjuk 10-11 körül szoktál lefeküdni, akkor 6-7 körül még nyugodtan ehetsz, csak ne szénhidrátot.
2009. máj. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!