Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mit csináljak?...

Most ilyenkor mit csináljak? Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés
Kétféleképpen tudok táplálkozni.Vagy rengeteget zabálok(kb 3000kcalt), vagy keveset eszek(kb 1000kcalt). Normálisan nem tudok táplálkozni.Az lenne pedig a legjobb, hogy megennék napi 1500 kcalt, és fogynék vele, aztán meg ha lefogynék, napi 2000 kcalt vinnék be, de tényleg vagy egész nap eszek, vagy koplalok. Próbáltam már egészségesen táplálkozni, de nem ment, annak is ez lett a vége.. Meg például ha keveset reggelizek, akkor napközben is keveset eszek, de ha reggel eszek rendesen, annyi az egész napnak, estig csak zabálni fogok.
2012. febr. 7. 05:01
 1/4 anonim válasza:
43%
Én szerintem a fogyás titka nem azon múlik hogy mennyit eszel hanem azon, hogy akarat erőd van-e. Figyelj én úgy fogytam le 15 kilót, hogy elő vettem az akaraterőmet, tornáztam és napi 5ször kajáltam,de kicsike nem nagy adagot én nem mondtam le a csokiról se. A titka a fogyásnak 5-szöri étkezés,testedzés és este 6 után semmi kaja!!!!
2012. febr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A jó édes ümögös úristenedet a 6 után nem evéssel.
2012. febr. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Úristen! Tegnap 3/4 7-kor fejeztem be a kaját... Mi lesz velem...


Ne már!!!! Az a lényeg, hogy lefekvés előtt 2-3 órával ne egyél, én állt. 9 és 10 között fekszem, addig nem áll szándékomban éhezni és igen, fogyok! De abban teljes mértékben igaza van az előttem szólónak, hogy AKARAT!!!!!

2012. febr. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy akarat kell hozzá, de nem ismerem az aranyközéputat. Ez nem csak a táplálkozással van így. Például a tanulással is. Vagy nagyon tanulok, vagy abszolút nem. Vagy minden, vagy semmi.. Ez a baj, de nem baj, most lesz akaraterőm, és megtalálom az aranyközéputat, elhatározom, hogy napi 1500 kcalt fogok bevinni, és egészségesen lefogyok(csak 3-4 kilót szeretnék). Egyébként az ételek minőségével semmi gond nincs, meg rengeteget edzek, heti 5x kondizok. A 6 óra utáni nemevés meg szerintem is csak annak szól, aki 8 körül fekszik le, mert aki későn fekszik le, az nem tesz ezzel jót a szervezetének.
2012. febr. 7. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!