Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás? Hormon problémák?...

Fogyás? Hormon problémák? (képpel)

Figyelt kérdés

Szóval megrópálom leírni röviden a történetem/problémám:

17 éves, és 165 cm-es lány vagyok.Kb.12 éves koromban jött meg elöször a menzeszem, ami jelentős súlygyarapodással is együttjárt(megjegyzem, hogy előtte vékony kislány voltam).Pár év alatt 85 kg-ra sikerült felhíznom.Egyre jobban zavart ezért 2 évvel ezelőtt fogyókúrába kezdtem, minek hatására jópár kg-tól sikerült megszabadulnom, azonban már féléve megállt a fogyásom, pedig szinte mindennap futok/tornázok és megpróbálok egészségesen táplálkozni is.

Azonban a hormon problémáim még a mai napig megvannak(van olyan, hogy akár 4 hónap is kimarad).A nőgyógyász nem akart még fogamzásgátlót adni a hormonjaimra, ezért növényi gyógyszert adott(Barátcserje) hátha segít, de 2 hét alatt 3kg-t híztam tőle, ezért abbahagytam, pedig mikor segített, akkor megjött(ha folyamatosdan szedtem).Szerintetek ha beállna akkor a fogyás is könnyebb lenne?Mert nem eszek sokat(pl. a bnőimhöz képest), de mégis hízok. :S

Ezen a nyáron szeretnék mindenképp lefogyni, elérni az álomalakomat(kb. 8 kg).Heti ötször napi 1-2 órás edzések, és a szénhidrát minimalizálása lenne a célom.


Jelenleg szerintetek hány kiló vagyok?


[link]


Az álomalakom: szerintetek minusz 8 kg-al sikerülne szeptemberig?


[link]

Köszi


2012. máj. 18. 18:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Szia!

Nem sajnos :S

2012. jún. 23. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!