Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma is zabáltam. Utálom magam!...

Ma is zabáltam. Utálom magam! Miért van ez mindig?

Figyelt kérdés
A héten tök jól ment a fogyókúrám,be is tartottam,mozogtam is,ma reggel 62,5 kg-t mutatott végre a mérleg,egész nap is kibírtam hogy ne egyek,most a héten először próbálkoztam meg vele,hogy már reggelire se eszem kenyeret,de nagyon hiányzott a szénhidrát.Aztán anya csinált lángost délután,közben történt 1-2 dolog,és bánatomban megettem 5-öt(!!!!).És most szörnyen utálom magam!!:(( Mindig ez van,mindig elcsábulok.Könyörgöm,lőjjetek le:(
2012. máj. 19. 20:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Azért nem működik,mert hülyén csinálod. Elment az eszed? Éhezteted magad?Egy fogyókúra nem erről szól,ne legyél már idióta... de komolyan.

A diéta nem egyenlő a sanyargatással,meg azzal,hogy sírva fakadsz egy normális adag ételtől. Meg nem arról,hogy nem eszel kenyeret meg kizárod a cukrot az életedből,akik ezt az elvet vallják (feltéve,ha egészségügyi vonatkozása nincs a dolognak),azok hülye megszállott idióták.

Mozogni kell,kitartani,nem hisztizni,ha eszel. Én nem ezért "lőnélek le", hogy kajáltál,hanem azért,mert ennyi eszed van. Ne kínozd magad,hanem MOZOGJ,és figyelj oda,mit eszel. Ennyi az egész. Bocs,ha nyersre sikeredett,de ha megsimogatom a buksidat,hogy "persze szívem,érezd magad sz-arul mert ettél",mint ahogyan egy pár nagyon okos fitnessguru teszi mindjárt,akik nem esznek normális ételt,csak fűszálakat,és zokognak,ha meglátnak egy tányér levest, akkor ugyanebben az állapotban maradsz majd. Ha el akarsz érni valamit,nem siránkozni kell,hanem tenni érte.

Ennyi.

2012. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
62%
Nincs akaraterőd, inkább hízzál be, mert úgy látom, ahhoz van! " Ahol akarat van, ott út is van " mondja a mondás ugye.....
2012. máj. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Most mondjam, hogy úgy kell? Ésszel csináld, edd meg a kenyeret reggel, sokkal kevesebb kalória (meg zsír) van benne, mint 1-2-5 lángosban. De tudod, minden szamár a maga bőrét viszi a vásárra, az okos viszont más kárán tanul.

Te melyik vagy?

2012. máj. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az utolsónak részben igaza van. Nem értem,hogy mi ez a baromság,hogy valaki eszik,aztán bűntudata van... fiú vagyok,és egyszerűen amikor egy lány nyávog,hogy "Úristen megettem egy sütit,dagadt állat vagyok"... Jézusom. Komolyan itt tartunk? A pasik jelentős része nagyon is díjazza,ha egy lány jó étvággyal eszik,nyilván nem kell 200 kilóra hízni,de ha ezt olvasná rajtam kívül,kiröhögne.
2012. máj. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen,tudom,igazatok van:(

De én nem koplalok,reggelire tk.kenyeret eszem,délelőtt is 2 szendvicset,ebédre leveseket,főzeléket,du. gyümölcsöt,vacsizni nem szoktam,mert az már este 8 körül lenne,és 10-kor fekszem.

Heti 3x futok fél órát,tornázok is,hétközben bírom is,de hétvégén elhagyom magam...

2012. máj. 19. 21:03
 6/19 anonim ***** válasza:
Gyere hozzám, én lelőlek szívesen.
2012. máj. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
48%
Azért van ez mindig mert gyenge jellem vagy. Már bocs. Sokan vannak így vele hogy nem bírnak a torkukkal és nekiesnek a kajának. De mindig van megoldás. A titka az egésznek hogy vond ki az életedből a cukrosat, fehér liszteset, olajosat, zsírosat, üdítőket, fehér kenyeret stb. Ne egyél sokat egyszerre, egy nap 5ször egyél. A szénhidrátot se kell kivonnod, de a fehér kenyér olyan hízlaló hulladék, ha meglátom már elborzaszt hogy mekkora hízlaló anyag. Pedig jól néz ki, finom illata van, főleg hurkával vagy kolbásszal a piacon, de visszatartottam, nem engedtem neki, mert kitűztem egy célt. Már 6 kilót leadtam, és fogok is még ugyanennyit. Szóval nem adom fel és te se add fel, olyan hülyeséget meg ne csinálj hogy nem eszel, ehetsz de figyelj oda, tapasztald ki mi egészséges és mi tartalmaz kevés kalóriát. Nem árt ha keresel neten egy kalóriatáblázatot és ahhoz mérve étkezel.
2012. máj. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy éhezteted magad és néha rád jön a zabálási roham.

Ahelyett, hogy normálisan étkeznél és rendszeresen(!) sportolnál, akkor jobban éreznéd magad és nem rosszabbul. Valamint nem lennél lelkileg sem instabil.

2012. máj. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Azért van ez mindig mert gyenge jellem vagy. Már bocs. Sokan vannak így vele hogy nem bírnak a torkukkal és nekiesnek a kajának. De mindig van megoldás. A titka az egésznek hogy vond ki az életedből a cukrosat, fehér liszteset, olajosat, zsírosat, üdítőket, fehér kenyeret stb. Ne egyél sokat egyszerre, egy nap 5ször egyél. A szénhidrátot se kell kivonnod, de a fehér kenyér olyan hízlaló hulladék, ha meglátom már elborzaszt hogy mekkora hízlaló anyag. Pedig jól néz ki, finom illata van, főleg hurkával vagy kolbásszal a piacon, de visszatartottam, nem engedtem neki, mert kitűztem egy célt. Már 6 kilót leadtam, és fogok is még ugyanennyit. Szóval nem adom fel és te se add fel, olyan hülyeséget meg ne csinálj hogy nem eszel, ehetsz de figyelj oda, tapasztald ki mi egészséges és mi tartalmaz kevés kalóriát. Nem árt ha keresel neten egy kalóriatáblázatot és ahhoz mérve étkezel."


Válaszoló,lehet,hogy a kérdező gyenge jellem,de ez a vond ki az életedből a cukrot és a kalóriát duma meg idiótaság.

2012. máj. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
utolsó, te magad vagy az idiótaság, akkor zabáld csak a cukros zsíros mekis vackaidat és nyavajogj hogy nem tudsz fogyni. Ha már tanácsot se lehet adni a másiknak akkor tehetsz egy szívességet kisfiam. Elég bunkó vagy hogy lefikázod a válaszomat. Ment is a piros kéz neked.
2012. máj. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!