Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma is zabáltam. Utálom magam!...

Ma is zabáltam. Utálom magam! Miért van ez mindig?

Figyelt kérdés
A héten tök jól ment a fogyókúrám,be is tartottam,mozogtam is,ma reggel 62,5 kg-t mutatott végre a mérleg,egész nap is kibírtam hogy ne egyek,most a héten először próbálkoztam meg vele,hogy már reggelire se eszem kenyeret,de nagyon hiányzott a szénhidrát.Aztán anya csinált lángost délután,közben történt 1-2 dolog,és bánatomban megettem 5-öt(!!!!).És most szörnyen utálom magam!!:(( Mindig ez van,mindig elcsábulok.Könyörgöm,lőjjetek le:(
2012. máj. 19. 20:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Figyelj ez így nem fog menni, feleslegesen is csinálod! Amit most fogok írni, azt majd egy csomó edző hatástalan hülyeségnek fogja tartani, de légyszíves higgy a tapasztalatomnak!

Annyiszor kezdtem már én is fogyókúrába (értsd ez alatt az egészséges táplálkozást) de nem ment mert imádok enni. Fehér kenyér, süti, csoki, zsír nélkül nincs élet :D Úgyhogy eldöntöttem, hogy napközben BÁRMIT megeszek, de délután 4-5 után már semmit, max almát vagy zöldséget. Úgy voltam vele, hogy lehet, hogy nem lesz hatása, de én fogyókúrázni akkor sem bírok. 61 kg-ról kezdtem (163cm) 3 hónapja, most 53 kg vagyok.

Nem tudok átlagos napi étrendet írni mert tényleg bármit megeszek. Pl tegnap négy óráig megettem 4 szelet kőrözöttes kenyeret (természetesen fehér kenyérből), két szelet zsíros kenyeret, sütit, főtt kaját, meg gyümölcsöket.

Szoktam futni is, kb hetente háromszor, vagy ahogy kedvem van 40 percet. Tényleg eszméletlen hatásos ez a módszer, mert régen és éjfélkor is képes voltam megenni egy egész pizzát, szóval értelemszerűen hatni kellett. Viszont azt már látom, hogy kockás hasam így soha nem lesz, viszont elértem a vékony alakot, bármilyen tapadós ruhát felvehetek. A kockás hasról meg inkább lemondok, de enni szeretnék.

2012. máj. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Enni szeretsz, de délután 4 után nem eszel. Te nem érzel ebben ellentmondást? És igazad van tényleg lefogja hurrogni ezt mindenki, aki ért hozzá. Ezért én már meg sem teszem inkább. :-)
2012. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem akarok bunkó lenni, de ezen mit nem értesz? Nem éheztetem magam napközben, nem szenvedek hiányt semmiben, ezért még ha este éhes is vagyok, tudom, hogy reggel újra ehetek. Így hidd el, evési rohamok sem fognak rám törni (este), mint ahogy a három hónap alatt egyszer sem fordult elő. Ellenben a fogyókúrát bírtam maximum három napig, mivel nem az volt a szemem előtt, hogy "Nyugi Edit, reggel azt ehetsz amit akarsz", hanem " Éhes vagy? Nem baj, úgyse ehetsz soha többé normálisan"

Tudom, tudom egészséges étrend. Mielőtt belekezdenénk, én azt nevezem egy drasztikus fogyókúrának, és azt nem bírtam.

Azzal is tisztában vagyok, hogy egy tényleg elhízott ember esetében ez a módszer nem használ. De mivel a kérdező is "csak" 62 kg biztos hogy neki is ugyanúgy használna mint nekem.

2012. máj. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ha jól sejtem, a gyümölcsök/zöldségek is normális kajának számítanak nálatok. Na azokat este is töménytelen mennyiségben eszem. Főleg almát meg répát, de a banánon kívül megennék mást is ha nem lennének olyan drágák.
2012. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, nem akarok bunkó lenni, de ezen mit nem értesz?"


Hogy mit? Azt, hogy az ébren töltött 16 órából az utolsó 8 órában nem eszel. Igazad van én tévedtem.

2012. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mint már írtam eszem. Almát és répát. Nem is keveset.
2012. máj. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

A legnagyobb baromság és idiótaság,amikor egymást osztjátok,hogy ki mikor mennyit eszik.

Ha valaki eléldegél répán és almán,egészségére, a hiánybetegségekkel meg majd küzdjön meg, cserébe a lapos hasáért.

Azon múlik az egész,hogy mikor eszel és mennyit. Nem fogsz meghízni,ha eszel cukrosat, ha annyit eszel,amennyi még a normális határon belül van. "Vond ki az életedből a szénhidrátot,a sót és minden más kalóriadús ételt",Úristen,hagyjuk már ezt a hülyeséget,meg ne álszenteskedjünk... -.- Az ember egye azt,amit megkíván,mértékkel. Nem véletlenül van az embernek szénhidrátra szüksége,meg cukorra... nyilván itt ez alatt nem azt értem,hogy mértéktelenül kell falni a gyorséttermi kaját és este 11kor megenni egy doboz fagyit... de legyen már eszetek és ne biztassátok egymást fa.szságokra,hogy ezt meg azt "vond ki az életedből"... baromság,és aki ilyet csinál,hogy kínozza magát,az egy idióta.

Ennyi.

2012. máj. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
11-nek igaza van, én is ezt csináltam csak én 6 után nem ettem mert 11kor feküdtem. Melette annyit mozogni amennyi időd/kedved engedi. Kockahas esélytelen vele de egy 10-es lement rólam pedig azelőtt többszörösét mozogtam csak ettem 8-9kor is este. 5-6 után ne egyél semmit! ha más nem vegyél péksütit benyomod 6 előtt és reggel megeszed a vacsorát, vagy amit akarsz. Legjobban az fáj ha nem frissen eheted a frissen sült rántott halat! :D
2013. jan. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

7es vagyok.



Csak közölném hogy sikerült leadnom 20 kilót 6 hónap alatt az én módszeremmel, ahgoy tanácsoltam. Szóval mindenkinek sok sikert a fogyáshoz! akarat kérdése az egész.

2013. jan. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!