Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gond, ha minden nap szedek 1...

Gond, ha minden nap szedek 1 db hashajtót?

Figyelt kérdés

171 cm/54 kg vagyok, már 8 kg-ot fogytam, még max. hármat szeretnék. Nem vagyok túlsúlyos, csak nem jó annyira az alakom. Sokat mozgok minden nap, kevesebbet eszem, meg ilyesmi, de néha bűntudatom van kaja után, kimondottan utálom magam. Ha hashajtót szedek minden nap, az gond?

Járok pszichiáterhez. Említsem ezeket neki, vagy csak akkor, ha kérdezi, mitől fogytam? Mondjam a hashajtót? Mit tegyek? Nem érzem jól magam, és olyan, mintha nem is látszana az a 8 kg. 16/L


2012. júl. 26. 17:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Igen, gond. A hashajtótól egyrészt béltartalmat veszítesz, vagyis miután nem szeded, megtelnek a beleid, és nehezebb leszel újra. Másrészt a beleid hozzászoknak, és vért fog izzadni hogy sikerüljön végre hashajtó nélkül vécézned (ha sikerül beöntés nélkül).

A súlyod egyáltalán nem sok, sőt. Inkább sportolj és egyél egészségesen, bűntudat nélkül. Az étel kell a testednek a működéséhez, még pedig elegendő mennyiségű és minőségű tápanyag.

Említsd meg a pszichiáterednek, meg az evés utáni bűntudatot is, meg hogy rossznak tartod az alakod.

2012. júl. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!