Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most híztam 1-2 kg-t? Hnaptól,...

Nikca kérdése:

Most híztam 1-2 kg-t? Hnaptól, ha folytatom a diétám, nem lesz gond?

Figyelt kérdés

Ma megettem kb 3000 kcal-t,tudom nem kellett volna,de családi összejövetel volt,és hát már ki is voltam éhezve...1200 kcal am naponta...és szinte mindentől megvontam magam!Sikerült ma megennem:


-2 MILKA csoki 100-g os

-2 fornetti (sonkás tejfölös párna-pontino kicsi)

-Húsleves

-Sajttal töltött pulykamell 2 kis darab és mellé petrezselymes burgonya kb 20 dkg



Bűnöztem tudom,rosszul is érzem magam...


2012. aug. 20. 20:03
1 2
 11/12 poiu ***** válasza:
Mindenki mást mond, mert minden diéta egy rendszer. Nem lehet reggel Norbizni és este Atkinsozni, mert az hízókúra lenne. Valami mellett ki kellene kötnöd. A drasztikus kalóriamegvonáson alapuló diétákat a legnehezebb tartani. Abból amit írsz úgy tűnik, hogy cukor függő vagy, ezt csak úgy rázhatod le, ha a cukrot és a gyors szénhidrátokat teljesen kiiktatod pár hónapra - utána nem is lesz ezekre szükséged. Ha csirkemellet salátával unalmasnak találod, akkor nagy valószínűséggel faló is vagy (nem fából való ló:-), még inkább kerülnöd kellene az "etetős" kajákat. A zsír nem ellenség, de minden az, amiből nagyon sokat kívánnál enni. Sajna ez most egy darabig így lesz - 30 kg sok idő - de közben az agyadat is átprogramozod és nem fogod kívánni a Milkát. Remélhetőleg.
2012. aug. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 poiu ***** válasza:
Ja a kedvencek listája is arra utal, hogy szeretsz falni. Ezek mind egészséges ételek, de én nem tudtam belőlük keveset enni. Rántott csirke + sült krumpli + uborkasaláta minden mennyiségben, nem véletlen, hogy ebből jól megél a KFC.
2012. aug. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!