Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyózol? Mennyit...

Hogyan fogyózol? Mennyit fogytál? Meg tudod tartani?

Figyelt kérdés
2013. okt. 31. 12:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nulla akaraterővel rendelkezem, ezért a fogyókúrám diéta oldaláról inkább mennyiségi, mint minőségi változás volt. A cukrot simán kiiktattam, édesszájú nem vagyok. A tészta, rizs, krumpli ch-ja volt az, ami sok volt korábban, ezeket némileg csökkentettem, de nem hagytam el (főzök a családomnak naponta, és nem vagyok hajlandó kétfelé főzni). NAponta ötször ettem, nem voltak nasik közte. NEhéz a helyzetem, mert nem igazán szeretem a húst, elég nehéz megfelelő mennyiségű fehérjéhez jutni, ha nem tojást eszel tojással.


HEti 3-4 alkalommal futottam (illetve futok ma is), változó távokat, 5-10-15 km-t, hangulattól függően, kényelmes tempóban.


10 hónap alatt fogytam le 16 kilót és tartom is hat éve :)

De nekem egyértelműen az volt az elhízás oka, hogy elvesztettem a munkám és két évig itthon voltam, bánatomban, unalmamban ettem és alig mozogtam (korábban futkosós melóm volt)

2013. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2 hónap alatt fogytam 3 kilót és ebben rengeteg munka, torna, önmegtartóztatás volt. Viszont most 2 hónap után nagyon kívánom a szénhidrátot, édességet, nasit. Pedig nem vontam meg, csak ügyeltem az arányokra. Eddig, de ma tejberizst, tésztát ettem, krumplit, és vagy 30 deka birsalmasajtot, szóval már rég túlléptem a napi ch keretet. Egyre nehezebb, mert a tükörben máris vékonynak látom magamat, pedig még legalább 5 kilót le szeretnék adni. Már nem kívánom a tojást, se a húst, se a salátákat, elegem van az egészséges ételekből. Zsíros kenyeret kívánok lilahagymával, de nem egy szeletet! :)
2013. okt. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

hát második, edd meg azt a kenyeret, de csak egy kis szeletet. Hosszú távon jobban jársz, mint ha most lemondasz róla kínlódva, vasárnap meg befalsz fél kilót.

Én lelkiismeretfurdalás nélkül tartottam néha bűnözős napokat, olyan mindegy, hogy 10 hónap vagy 1 év alatt mennek le a kilók.

2013. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam fogyózni, hogy kevesebbet eszek, mint amennyit szoktam, no nem nagyon, csak mértékkel. Általában akkor kezdem el, ha feljön 3-4 kg. Bár ez lehet, hogy még nem tartozik a fogyókúra kategóriába.
2013. okt. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Februar ota fogyozok, 78-rol kezdtem, most 61 vagyok. Kaloriat szamolok, megemeltem a feherje bevitelem es lecsokkentettem a szenhidratot, mellette sokat sportolok, heti 4-5-szor futok, naponta biciklizem. Meg kb. 9 kilo van hatra es elerem az alomalakom! :)


Miutan eletmodot valtottam, konnyen tartom. Persze amikor nyaralni mentem, akkor "engedtem a gyeplon", illetve heti egyszer kicsit alkoholizalok is, tehat nem vagyok magamhoz tul szigoru. Sot, meg kis adag edessegek is belefernek. Gondolom a sok sport miatt.

2013. okt. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!