Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a súlytartást?

Nagyon elrontottam a súlytartást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, egy csomó ilyen kérdés van, de muszáj megkérdeznem mások véleményét is. 170cm, 50kg, 14 éves lány vagyok..kb egy hónapja tartok fogyás utáni súlyt. Viszont most úgy jött ki a napom, hogy testvéremet ünnepeltük, ezért pizzériában ebédeltünk, és megettem egy egész pizzát (26 cm átmérő, nagyon vékony tészta ami tönkölybúzalisztből és szójalisztből készült, feltétnek sonka, gomba, kukorica, mozarella). Nagyon jól laktam tőle, a gyomromat eléggé megterhelhette mert már nagyon régóta nem eszek ilyeneket. Szerintetek súlyomon lesz valami változás miatta? (Azon kívül ma egy szelet grillezett csirkemellet ettem)

Köszi előre is:)



2014. jún. 8. 19:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy bűnözéstől nem leszel kövér, mint ahogy egy lightos kajától sem leszel sovány.

De a 170 centihez az 50 kiló nagyon kevés :/

2014. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én súlytartásban megettem ma egy túrós és egy cseresznyés pitét, amit anyukám sütött pünkösdre, illetve tegnap egy nagy kehely fagyit eperrel....a többi étkezésem normális volt...

szerintem semmi bajod nem lesz attól a pizzától, elvégre a tesódat ünnepeltétek :)

2014. jún. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!