Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 3 hét alatt 5-8...

Hogyan tudnék 3 hét alatt 5-8 kilótól megszabadulni? Illetve mennyitől kéne? 18/L 72 kg 164 cm

Figyelt kérdés

#fogyás #súly #kiló #fogyasztómódszerek
2014. jún. 11. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hol a kép?
2014. jún. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék képet feltenni nehogy valaki rám ismerjen :D
2014. jún. 11. 22:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

164 cm-hez a 74kg-ram az sok! Ha vastagabb a testalkatod és izmos lennél akkor 60kg vagy több az oké, de 74 semmi féle képpen nem jó.

Mennyire vagy sportos? Mennyit mozogsz ?

Ha egyáltalán nem, akkor 3 hét alatt kb 2- 2,5 kg ideális ahhoz, hogy ne szaladjon rád vissza.

Ha többet fogysz akkor vízből és izomból fogysz csak.

Ne csinálj semmilyen diétát, nem eszek semmit alapon. Mert az is csak vizet és izmot csökkent.

Eredmény pl: a melled feneked zsírraktár vagyis lemegy onnan minden. De a combod és a derekadon karodon ott marad. Vagyis aránytalan leszel. Fürdő ruhában nem szép látvány. ráadásul a feneked aránytalan lesz nagyon.

Napi 5x étkezés, Szénhidrát kerülés. Rengetek zöldség, saláta, paprika paradicsom. Rizs köretnek. Rengeteg folyadék! NINCS CSOKI CSIPSZ CUKOR, ÜDITŐ, REGGELI KAKAÓ, TEJ, SAJT, TEJTERMÉK MAGYARUL, ketchup mustár, majonéz, kevés só, kevesebb kristálycukor mint eddig, ahol tudod vond is meg! Legalább 3 hétig ezeket ne egyed!

Heti 3-4 kardió edzés és minimum 1-2 súlyzós edzés. Ha súlyzósat nem is akarsz akkor heti 5 kardió edzés ami minimum 40 perc legyen de több!! :) Ne Rubint rékát csináld, mert ha kezdő vagy könnyen feladod, nehéz lesz neked.


Remélem 3 hét után is folytatni akarod, a magasságodhoz és a súlyodhoz mérve, szerintem rád férne egy pár kg minusz, már csak egészségi okokból is. Bár mindenki a maga sorsának a kovácsa. Ne csak a nyárra, nyaralásra akarj csinos lenni, gondolj az életedre! A lelkedre, magabiztosság, lelki nyugalom, egészség kívül belül! Hajrá csajszi kezd el! Menni fog!! ;)

2014. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod hasznos és igyekszem betartani :) nem magyarázkodás céljából, de vastag a csontozatom (nálam jóval nagyobb darab osztálytársnőm 10 kilóval több) tudom, hogy fogynom kell, de szerintem 60 kiló alatt nem nézne ki jól
2014. jún. 11. 22:34
 5/13 anonim ***** válasza:

3hét alatt 5-6 kiló. Bevált mindenkinél.A szénhidrátot csak gyümölcs

formájában fogyaszthatod! Ebben az idõszakban nincs kenyér,tészta,

cukor/üdítõk/ süti,nasi,krumpli fogyasztás.Megengedhetõ azonban


fehérjedús ételek ,csirke pulyka,halak,gomba,joghurt kefir,tejet ne mert puffaszt.Salikat állíts össze,és párolt baromfihússa,vagy önmagàban is eheted.Leveseket annyit amennyi beléd fér!Jó z.borsó

leves mennyei! Mivel fiatal vagy több fog rólad leégni,mint gondolnád!

Dr.Marosi

2014. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 D.Dóra válasza:
Én étrend kiegészítőt használtam, por volt és folyadékba kellet bekeverni. 2 két alatt 5 kilót fogytam. De eleinte nagyon nagyon vissza fogtam az étkezést. Később már salátaféléket ettem. De szénhidrátot abszolút nem vittem be a szervezetembe, sportolni se sportoltam.
2014. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Én nagyon ajánlom a kalória számolást. 160 cm vagyok és 3 hónap alatt fogytam 69-ről 60 kg-ra, 1 hónap alatt kb. -5-nél tartottam, és nem az a típus vagyok, aki könnyen fogyózik. Sose gondoltam volna, hogy valamivel is menne, de ezzel ment. :) További részleteket a kalóriabázis honlapján ( [link] találsz, ez elmond helyettem mindent. :) (20/L)

U.i.: nassolás is megengedett, csak a mennyiségre kell figyelni :)

2014. jún. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
3. napja nem eszek szénhidrátot, csak zöldséget, gyümölcsöt és húst. Jól érzem magam egyre kevésbé vagyok éhes és már -1,5 kg-nél tartok :)
2014. jún. 14. 18:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Kitartás, de ne lepődj meg, nem fog mindig ilyen ütemben menni. Én így eszem 6 hónapja és csak 8 kiló ment le eddig...
2014. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 KovA1963 válasza:

Kb. annyitól kéne amennyit írtál, de nem feltétlenül, az összhatás a lényeg és a fiú-célcsoport.

+ az egészséges életmód.

Van akinek a mérsékelt túlsúly jól áll és nem árt az egészségének sem.

A határ amit nem szabad átlépni szerintem az amikor visszafordíthatatlan akakváltozást okoz pl a fogyást a bőr rugalmassága már nem tudja kiegyenlíteni - lógó pocak illetve ráncok keletkeznek.

Arra is kell vigyázni, hogy a fogyás ne legyen öncélú nem szabad a végtelenbe fogyni - ha a fogyás összekapcsolódik a sikerélménnyel abból betegség kóros soványság lesz - lelki okokból némelyeket ez veszélyeztet.

Azért az jó, ha meghatározol magadnak egy egészséges célsúlyt és annak nem mész alá illletve akörül tartod magad.

Jó hír, hogy nem elszenvedted a kaja összetételed megváltozását és máris eredményt hozott.

Tartós eredmény a szokások megváltoztatásával önfegyelemmel és önneveléssel érhető el.


Fontos volna, hogy hangulatok ne hessanak és főleg ne tartósan a táplálkozási szokásaidra - pl lelkibánat okozta mértéken felüli (pl édesség)evés - ilyesmit tetten kell érned időben - ha hajlamos vagy rá.

Azért jó a jó szokásokat megküzdeni 1x mert onnantól nem kell annyira odafigyelned - a szokás lényege hogy automatizmus ami a háttérben működik és nem tartja magát egyfolytában a figyelmed középpontjában - mely állapot lelki okokból nem egészséges... állandó önkritikázás és önmagad körül forgáshoz vezethet.

Tehát ne engedj ilyesminek, hogy eluralkodjon rajtad - nem feltételezem, hogy így jársz de sokakkal előfordul.


Na és az alapvető kérdésre, hogy lehet megszabadulni...

Akármit mondanak hormonokról meg egyebekről : levegőtől csak a biciklitömlő hízik (meg hasonlók).

Alapvetően bízni lehet a fizikában: ha az energiamérleged (bevitt-felhasznált) negatív - mindenképpen fogyni fogsz.

Az egyik oldal tehát amit megeszel (csipegetés kóstolgatás tudattalan nassolási hajlam is szemmeltartandó) a másik oldala pedig a felhasználás, ami edzést, mozgást jelent - ami szintén jót tesz nemcsak az alakodnak de az egsészségnek is.

Hogy mi az alkalmas módja - az egyéniségfüggő. Van aki képesek magukat súlyokkal gyötörni órák hosszat vagy futógépen futni. Vagy a parkokban. Vagy úszni járni.

Ezek csinálhatók egyénileg - de ha az ember rossz lóra tesz, hamar kifullad a lelkesedés.

Be lehet nevezni valami csapatsportra - az nagyobb kötöttség, de baráti társaságot is kap cserébe az ember :-)

Akinek a mókuskerékben futkosás súlyzózás értelmetlen egyhangúsága túl nagy erőszak a lelkivilágán a csapatsport túl kötött - annak jó lehet a kerékpározás elég gyorsan halad az ember, hogy elég változatos legyen és szinte korlátlanul és hatékonyan lehet energiatartalékokat elhasználtatni - nem mellékesen az ember megismeri kis hazáját :-) 20-30 kilométerekkel lehet kezdeni ez tartható is rendszeresen. 50 km fölé nem mennék - mert afölött már jelentős idő az ember napjából és párhuzamosan szükségszerűen meg fog nőni akaja fogyasztás is tehát az már olyan életmód és táplálkozási szokásváltozással jár ami nehezen fenntartható a 7köznapokban - ugyanakkor az elmaradozása már ellentétes hatással járhat. Napi 20-30 km belefér - akár tömegközlekedés helyett - tudatosan gyalog ill. kerékpárral közlekedés.

A legegyszerűbb néhány kényelmes szokást feladni.

Szamárság egész nap furikáztatni az embernek magát este meg egy futópadon nyomni a kilométereket :-)

Na sok sikert !

2014. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!