Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék 3 hét alatt 5-8...

Hogyan tudnék 3 hét alatt 5-8 kilótól megszabadulni? Illetve mennyitől kéne? 18/L 72 kg 164 cm

Figyelt kérdés

#fogyás #súly #kiló #fogyasztómódszerek
2014. jún. 11. 21:39
1 2
 11/13 anonim válasza:
Az előttem szólók nagyrészt elmondták a lényeget. Én 50 évesen 163 cm, 56 kg vagyok. Állíthatom, hogy ez a te magasságodnál is ez jó célérték lehet. Összegezve nincs szénhidrát( kenyér, péksütemény teljes száműzése, krumpli esetleg nagyon ritkán, akkor sem zsírban sülve,) cukor semmilyen formában nincs, sok víz és ami nagyon hatásos lehet fogyókúrában, az napi minimum 2-3 liter citromos vagy lime-os víz fogyasztása, persze cukor nélkül. Sok párolt csirke, pulyka, párolt zöldség és kevés cukrot tartalmazó gyümölcs( nem a banánt kell előnyben részesíteni). És ami a legfontosabb, az a mozgás mindennap. Én nem állítanám, hogy ilyen, olyan kardio edzéseket kellene végezned, hanem a mozgás elkezdése a lényeg. Ez lehet először 15 perc futás, aerobik vagy amit szeretnél és tudsz is csinálni. A lényeg, hogy rendszeresen mozogjál! Így visszahízni sem fogod később, amit leadtál! Sok siker kívánok!
2014. jún. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Clean 9 program, ami 9 nap és egy fogyás bevezető méregtelenítő kúra kezdete. Az unokatesóm pont ennyit fogyott vele, én csak 3 kilót de nekem nem volt célom a fogyás csak hogy megszabaduljak a narancsbőrtől és sikerült. Nehéznek és drasztikusnak nem nevezném. Minőségi kiegészítőket viszel be. Nincs hiányállapot. Mert ha van a szervezetedben (nem megfelelő az ásványi anyag szinted pl.) akkor nem engedi el a kilókat úgy sem a tested mert tartalékol. Rengetegen próbálták és mindenkinél használt. A környezetemben is és akár a sztárok közt is van ilyen: [link]
2014. jún. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Sikerült?? kérlek írd le mi lett veled :) Érdekelne. :)
2014. júl. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!