Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyás érdekében aerobikra...

Fogyás érdekében aerobikra járok, de csak izmosodok?

Figyelt kérdés
2 hónapja, heti 2x aerobikot végzek de nem fogytam csak 2 kg-t. Izmosabb a karom és a combom, vádlim,fenekem, dehát én fogyni szeretnék, jó sokat. Kenyeret és csokoládét nem eszek, főzök és odafigyelek. Mit rontok el?
2014. aug. 28. 13:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Semmi cukor semmi üdítő semmi nasi, keksz stb? Én amúgy azt mondanám beszélj egy dietetikussal, mert valószínűleg az étrendeddel van gond de ennyi infó kevés, esetleg ha gondolod privi írj egy listát arról h mondjuk mikor mit ettél a héten és segítek.

A másik meg, hogy milyen aerobikra jársz? Mert létezik alakformáló és zsírégető is és nem mindegy milyenre jársz.

2014. aug. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
Szerintem nem írt nagy hülyeséget a 6os az Anikó.Mert én is jártam árufeltöltőnek és akor fogytam le mert csak fél órát volt szabad leülni.
2014. aug. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
Egyépként meg ez az oldal nem a kötöszködésre való,de aki ara használja hát az ír hülyeséget.
2014. aug. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nem is az árufeltöltősre írta amúgy, hogy hülyeség, ha visszaolvasnál, hanem a meleg ételesre...


Az árufeltöltős csak írni nem tud, azon nincs mit kommentelni...

2014. aug. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Ugyan már mért nem tud írni az árufeltöltős most mi hibát találtál benne?Magyar tanárnő?
2014. aug. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Miért, szerintem a "menyjél" az helyes? :D
2014. aug. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Jaj istenem itt rengetegen elírják és senkibe nem szólnak be úgy mint nekem mért kell ebbe az egy szóba beleszólni pl.Nem lehet még véletlenül sem elírni?
2014. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Az árúfeltöltősre morogtam, em a meleg ételesre.

Az étrenddel van a gond, mert háziasszonyként főznöm kell és pici gyerekkel kóstolnom, etetnem, példát mutatnom neki, együtt ebédelünk és vacsorázunk. Semmi keksz, semmi édes, de van tészta és burgonya, bab és töltöttkáposzta, de csak kevés mindenből.

2014. aug. 28. 17:55
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem muszáj ugyanazt enned mint a gyereknek. Tészta helyett ehetsz rizst krumpli helyett is vagy párolt zöldséget ezek a gyereknek is jót tesznek. Sok főzelék liszt nélkül. Sok zöldség gyümölcs a fő etkezesek között. Egyébként biztos van a neten több blog ahol fogyozo anyukák osztják a tapasztalataikat recepteket egymással.
2014. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!