Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek a munkában?

Mit egyek a munkában?

Figyelt kérdés
Mindennap dolgoznom kell egy ideig és nincs ötletem mit vigyek? Hiányzik a főtt kaja de ilyenkor már fáradt vagyok sütkérezni és nincs mikró meg semmi az egyik munkahelyemen.. a másikon van de 10 óra munkában csak 20 perc a szünet. Hogyan étkezzek mit egyek ami finom és laktató?
2014. szept. 1. 22:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Személy szerint akkor kiegyeznék egy villásreggeli jellegű gyors és végülis főtt/sült ételben, plusz vinnék valami mást is, hogy több kalória legyen.

Pl. rántottaszerűség, én néha teszek bele őrölt mandulát, nagyon finom és tartalmasabbá teszi, zöldségek is mehetnek bele, bár azok máris növelik az elkészítési időt, de némelyik csak percekkel. Ha mellé viszek olajos magot, zöldséget, gyümölcsöt, miegymást, akkor már nem kell félnem az éhhaláltól... Nem tökéletes, ha rendes főtt ételre vágysz, de mit lehet tenni? Láttam én már leírva, hogy ah ez percek alatt megvan, de én sosem tapasztaltam ilyet. A legegyszerűbb ételekhez is idő kell.


A párom rizst vinne, az nem munkaigényes és rengeteg dologhoz lehet enni. A rengeteg dolog, ami rendes étellé (s nem pl. édességgé) teszi, az már munkaigényesebb sajna :( Illetve az emberek nagy része húst is eszik (néha elfelejtem, pedig velem is előfordul néha), nos, az még elkészíthető gyorsan és egyszerűen. Hogy milyen arányban eszed mondjuk a húst, zöldséget és rizst, az a Te dolgod.

2014. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm és milyen húst lehet könnyen és finoman elkészíteni?
2014. szept. 1. 23:16
 3/3 anonim ***** válasza:

Simán este lesütöd a csirkemellet, fűszerezed és amíg te fürdesz stb, meg is sül hamar. Ugyanígy jó a főtt tojás is, hamar kész van, és nem kell semmit sem csinálnod, csak felrakod.

Pörköltek is jó lehetnek, ha előre felkockázod a húst hétvégén, hétköznap csak kiveszed, felenged és hamar felrakod csak fő magában.

Saláta mix, hozzá pl zacskós mozzarella vagy tonhal konzerv.

Én szoktam vinni kefirt, diákcsemegét, gyümölcsöket is.

Itthon tudsz sütni zabból sütit, kekszet mindenféle aszalvánnyal, azok is laktatóak.

Gyors rizst kifőzöl, hozzá keversz egy zöldséges tonhalkonzervet.

2014. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!