Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan mondjak le az édességek...

Hogyan mondjak le az édességekről?

Figyelt kérdés
Léci segítsetek!!!! Először is nem vagyok dagadt. 165 cm vagyok, 12 éves és 49 kg. Viszont szeretnék modell lenni, de amint meglátok otthon valami csokit vagy kekszet, akkor elkezdem enni és onnantól kezdve eszek mindent a hústól kezdve a kalácsig mindent megeszek miszerint majd holnaptól eszek rendesen. Reggel még bírom de este valahogy ez mindig rámjön, És ez hete óta így megy. Kérlek segítsetek!!!

2014. okt. 25. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
meg fog jönni, szerintem azt érzed.
2014. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

könyörgöm 12 éves vagy .... -_- , még fejlődni fogsz ( valószínűleg még meg sem jött neked) , ne cseszd el az életed ilyen hülyeségek miatt , mint a modellkedés aminek 85% - az esélye , hogy nem jön össze. Légy normális 12 éves , járj össze a barátnőiddel a játszótéren , beszéljétek sminkről ,meg fiúkról , fogyózni ráérsz még :D

16/L

2014. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!