Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mennétek olyan fitness...

Ti mennétek olyan fitness stúdióba, edzőterembe, illetőleg mi a véleményetek egy olyanról, ahol sok és sokféle gép van, újszerűek és könnyen kezelhetőek, viszont hiányzik minden "fitness-gym" cucc?

Figyelt kérdés

Olyan, hogy a nyugodt edzés feltételei meg vannak teremtve, a gépek egyesével állnak, nem összezsúfolva, viszont beépítve kis elválasztó falakkal, hogy ne legyenek zavaróak az esetleges figyelő tekintetek, nincsenek energiaitalos/egyéb kajás készítményes/étrendkiegészítős pultok, dizájnos belső terek, villogó fények, tévéképernyők, sőt, zene sincs, nyilván mindenki hallgatja a sajátját, hanem egyszerűség, és a gépek minőségére való koncentrálás, és a diszkrécióra való törekvés, hogy a vendégek nyugodtan edzhessenek. Öltözőkben is elég hely, egyes öltözőkabinokkal is.

Középpontban az egészséges és nyugodt edzés állhat, és nem a mindenféle műcuccokat árukapcsolással való eladogatás és a profit mindenek felett, nem tudom, szerintem szimpi, de még nem próbáltam ki.

Milyennek tűnik?



2014. nov. 29. 09:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos van igény ilyesmire, nyilván attól függ, hogy hol van. Én szeretem a minimalista termeket, csak a gépeket utálom (szabadsúllyal edzek), szóval én nem mennék, de amúgy szerintem lenne rá kereslet, van külön nőknek szóló fitnessterem is. Szerintem egy halk zenét betehetsz, az nem fog zavarni senkit, másrészt elnyomja a háttérzajt és lehet halkan beszélgetni úgy, hogy hogy ne hallja mindenki. LÉGKONDIT NYÁRRA LÉGYSZI!
2014. nov. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Térelválasztó falakon bukik a dolog, az emberek nem szeretnek kis lyukakban edzeni, megjegyzem az esetleges figyelő tekintetek is ritkák, általában a gépre várók szoktak oda-oda pillantgatni.

Zene az unalom miatt van, végül is az edzőtermek elég monotonok.

2014. nov. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hé, nem én csinálom az edzőtermet :-D hanem külföldön vagyok és most találtam egy ilyet, és ez az otthoni viszonyoktól eléggé eltér ugye, de egész érdekesnek találom.


Mindig ugyanolyan kellemes a hőmérséklet, ez itt hogy légkondi alap.


Nem dobozban edzenek az emberek, csak a gépeknél van egy kis olyan falrész, ami mondjuk félig eltakar, én eléggé utálom, ha bárki figyeli, hogy mikor végzek, és azt is, ha pl: mellettem lévő gépeken edzést imitáló két unalmas p**a pasiproblémáit kell hallgatnom.


A halk héttérzene nem rossz, de itt nincs, amikor kérdeztem, miért, azért mert nehéz eltalálni mindenkinek az ízlését, ha akarod, hozod magaddal, ha valaki viszont jobban tud koncentrálni mentes környezetben, megteheti.


Mondjatok még szempontokat, mert ez is tökjó volt, köszi!

2014. nov. 29. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!