Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért van szükséged fogyóKÚRÁRA?

Miért van szükséged fogyóKÚRÁRA?

Figyelt kérdés
Vagyis miért van, hogy lefogysz és utána visszahízol? Miért nem tudod tartani a súlyodat? Miért nem életmód és miért kúra?

2015. ápr. 17. 17:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Igen. A kúrával alapból fogytam, nem mértem magam, mert majdnem 100 kiló voltam, de éreztem a ruhákon, meg hogy könnyebb volt mozogni. (156 centi vagyok, tehát nem csak pár pitsadekáról volt szó.)


És a kúra nekem olyan volt, mintha az alapértelmezett beállításokat visszakaptam volna. Azóta nem is izgultam rá, csak normálisan eszek, és szinte észrevétlenül tűnik el a háj. Visszahízni tudom, hogy nem fogok. Lehet, hogy szülinapon eszek 3 szelet tortát, de az nem fogja az jelenteni, hogy másnaptól vagy szabad a pálya és zabálok, vagy nem eszek 3 napig semmit.

2015. ápr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

#7: Nos igen, néha azt érezhetjük, hogy igazságtalan ez... De az élet ilyen. Én nem születtem se szépnek, se magasnak, se tengerparti villába, ez van. Lehetett volna azért rosszabb is ;) Nekem igazából jó, hogy életmódváltás kellett, így most sokkal jobban érzem magam, mint régen s az is lehet, hogy energikusabb, hosszabb életem lesz emiatt, mint a kakaóscsigaevő karcsúságoknak. Szenvedés pedig nincs benne semmi, olyanra nem vagyok hajlandó.

Kísértést pedig maximum a legjobb házi sütik tudnak okozni, de azok is inkább csak érdekelnek (rém kíváncsi vagyok), nem vesztek sokat, ha kihagyom őket (úgyis túl édesek szoktak lenni), jobbakat csinálok magamnak itthon. Attól még eszem néha ilyesmit, mert én rebellis fajta, de le fogok szokni, mivel ma már nem bírom jól a sok szénhidrátot (ami nekem csak jó, eszembe sincs újra szénhidrátdúsan enni, így sokkal jobb).

Úgyhogy engem inkább a lelkesedés jellemez. Annyira sok szempontból annyira jobb így, mint rég. Innen nincs visszaút. A jót könnyű megszokni :)

2015. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
igen, de a fogyásnak 2 fajtája van. az egyik a sok ember által ismert "nem eszek fogyás" amit te is említettél. fogysz vele ja, de visszaszeded elég gyorsan a dupláját, mellesleg először az izmaid fogod leadni, szép látvány leszel, elhiheted. :)
2015. ápr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
9. Ezt szerintem -legalábbis remélem- mindannyian tudjuk :D
2015. ápr. 17. 18:27
 15/19 anonim ***** válasza:

#13: Ez nem mindenkire igaz, van, aki koplalással gyorsan lefogy zsírból, gondolom, szerencsés alkatnak is kell lennie s megfelelően kell csinálnia, speciel az igazi, evés nélküli koplalás nem megfelelő, nyilván minden fehérje- és glükózigény az izmokra (s esetleg más fontos dolgokra, nem vagyok szakértő) lesz rossz hatással egy idő után.

Visszahízni pedig megint csak nem tud az ember, ha nem eszik túl sokat... Hogy ez mennyire nehéz, az más kérdés.

Én sem támogatom az ilyesmit, de szoktam küzdeni ama hamis vélemény ellen, hogy koplalással tuti, hogy csak izomból fogyunk és úgyis visszahízzuk.

2015. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
1-7.: Imádom a csokit. A kaja résszel van a legnehezebb gondom, még az ún. csalónapok mellett is ez a legnehezebb, a csoki -ráadásul melóhelyemen sokszor kínálgatnak a kollegák, ilyenkor elveszem és elteszem, de néha nehéz nem hozzányúlni.
2015. ápr. 17. 18:49
 17/19 A kérdező kommentje:

2.-11.: Akkor értsem úgy, hogy most szinte minden nehézség nélkül megy az egész? Hogy lettél több mint 100 kg??


13. Ha jól tudom akkor a fegyenc diétában is naponta egyszer esznek. Akkor az hogy van? Magam is a testépítős szerint kezdtem, azt alakítgatom (mármint az ételeket, nem az arányokat, tápanyagokat, főként, hogy heti kétszer van olyan napom, ahol semmiféle illatozó csirkehusit nem tudok előszedni).. Szóval a napi egyszeri étkezés sokszor elgondolkodtatott.

2015. ápr. 17. 18:59
 18/19 anonim ***** válasza:
Vajon hogy? Írtam is, hogy megállás nélkül ettem. Reggel az első gondolatom az volt, hogy miket fogok enni, este meg az, hogy másnap miket eszek majd.
2015. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én is sokáig csokis voltam. Azzal pont nincs gond, a rendesebb étcsokit miért ne ehetnéd fogyáskor is? Persze nem táblaszámra, de valahogy nekem soha életemben nem ment úgy, nem tudom, hogyan lehet olyan sokat enni belőle.
2015. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!