Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 200 kcal-lal sem fogyok,...

200 kcal-lal sem fogyok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mielőtt mindenki leordítaná a fejem, szeretném leírni, hogy 1 éve kezdtem a fogyókúrát, edzővel.


1600-kcal lal indultam,és az edzettségi szintemhez képest nagyon megterhelő mozgással. Nem igazán indult be a fogyás, ezért az edzések maradtak heti 4*(gyors gyaloglás,ugrabugrik, fekvőtámasz,stb..), és csökkentettük az adagot 1400... 1200... 1000. 800 kcalnál kicsit megindult, de hamar beállt az is.


Így már január óta edző nélkül folytattam tovább 500 kcal-ra csökkentve a napi adagot, de a fogyás itt sem tartott sokáig. Jelenleg napi 2-300 kcalt eszek.


Nem eszem szénhidrátot, (max paradicsomban), csak kis kalóriájú zöldséget és sovány húst. Gyakorlatilag 95%-os sonka, csirkemell, nincs olaj, nincs nassolás, amúgy uborka, paparika, pari, sok saláta, cukkini. Nagyjából ennyi.


Carnititnt, pyruvatot, vitamint szedek. A pajzsmirigyem alulműködik, de szedem rá a gyógyszert, és a havi laborok szeint tökéletes az eredmény. A többi hormon rendben. Inzulinrezisztenciám volt, de nem szedek rá gyógyszert, tekintve, hgy a bevitt szénhidrát mennyisége nagyon kevés, szinte nulla.


Egyébként megiszom a napi 1,5-2 litert, ja és a mozgásom azóta aktívabb lett, heti 5* futok 5 km-t 45 perc alatt,plusz szombat biciklizés, vasárnap úszás.


Minden szenvedéssel együtt (a vizet is beleszámolva) egy év alatt 7 kg-tól sikerült megszabadulni (bár még legalább 20-25 kg plusz van rajtam), jelenleg azonban a fogyás mértéke nulla, és már nem tudom hova csökkenteni a kaját, hova fokozni a mozgást...


Van valakinek BÁRMILYEN ötlete, hogy mi lehet a probléma? A dokik szerint egészséges vagyok, minden leletem szuper. Tudom azt mondják, a szervezet tartalékol. De meddig? És miből? Aki jobban ért ehhez, kérem, magyarázza el, hogy miből tudok reggel felkeleni? Honnan veszi a szervezet az energiát?


Köszönöm.


27/N


2015. máj. 14. 09:51
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
74%
remélem ezt a kérdést egy hatalmas viccnek szántad.. ha mégsem, az egyik legbutább ember vagy a világon.részvétem
2015. máj. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy kevés tápanyagot vigyél be a szervezetedbe. Attól nem fogsz fogyni...az a lényeg, hogy MEGFELELŐT és NAPONTA TÖBBSZÖR.


De mivel nem tudsz sehogy se fogyni, a minimum az lett volna, hogy felkeresel már egy orvost.

2015. máj. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
21. válaszoló, ezzel a kommenttel te azért versenyképesebb vagy a címért. nem fejtem ki miért.
2015. máj. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én eldobnám a sok bogyót. Kivéve, ami a konkrét betegséged miatt kell.

Normálisan ennék. Minimum 1500 kalóriát. Rendszeresen mozognék, edzővel. Írod, hogy megterhelő volt. Igen, az az edző dolga, hogy úgy kifárasszon, hogy ne legyen bajod.

Én is jártam edzőhöz, azt hittem, meghalok, persze nem, csak fáradt és gyenge voltam, de gyorsan megerősödtem.

Próbálkoznék tovább az orvosokkal is. Talán a pajzsmirigy problémád miatt nem tudsz fogyni.

Én kíváncsi lennék rá, hogy milyen magas vagy és hány kiló. Hogy egyáltalán kell-e fogynod.

Már sok olyan kérdést olvastam itt, amikről kiderült, hogy azért nem fogy tovább az illető, mert már tök sovány.

2015. máj. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Csak azért mert kiszámolt diétád volt, még nem feltétlenül volt jó. Többit már leírták, állj vissza rendes kalóriabevitelre és esetleg próbáld ki a ketogént.
2015. máj. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

#24: Teljesen igazad van, tudnunk kéne a magasságot, súlyt, de a testzsírszázalék se lenne rossz.


Azzal együtt nem értem, hogyhogy nem esik össze a kérdező. Az anorexia előrehaladottabb stádiumában levőket sem értem. Csodálatos az emberi test. Szeretném, ha senki sem bántaná a sajátját. A kérdező más eset, mint az anorexiások, persze, de koplalni... Előbb próbáltam volna ki bármilyen számomra elképzelhető táplálékösszetételt...

De ezen a ponton már fizetniük kéne kutatócsoportoknak (mármint ők fizetnének), hogy tanulmányozzák ezt a biológiai-fizikai csodát...

2015. máj. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

JÉZUSOM!

Olvasd el a sárga kapszula című könyvet hogy tisztába legyél a dolgokkal!

[link]

2015. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Tényleg, arra kivételesen kíváncsi lennék, Bunny mit mondana a fényevésre vagy éppen a Kérdező esetére :D


Szerintem eszét-f @ szát eldobná meg káromkodna kettőt azt ennyi :D

2015. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Amúgy az a 10 dkg csirke már eleve több mint 200 kalória :D
2015. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

100-200 kcal között bárhol lehet, de még ha 400, akkor is fogynia kéne.


Tényleg, Kérdező, mi van veled? Nálam még mindig csodaszámba megy amit írtál magadról. Továbbra sem fogysz? Mennyit eszel azóta?

2015. máj. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!