Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A nyár alatt le tudnék fogyni...

A nyár alatt le tudnék fogyni 10kg-ot tartósan? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy június 1-ig lefogyok 2-3 kg-t ( már 1 meg is van) aztán júniustól már rendesen életmódváltás van mert ugye gimnazista vagyok és eléggé megterhelő ténylegesen ezzel foglalkozni a reggel hat órai kelés és tanulás mellett. A nyáron le szeretnék fogyni 70kg-ról 60-ra, ha sikerül 57-re. 165cm vagyok, lány. 1300 kcal egy nap , étkezések reggel, délben, délután, estefelé valami könnyű. Plusz sok folyadék és valami mozgást beiktatok ami 200-300kcal-t éget. Azért gondoltam a nyári fogyást, mert sokkal de sokkal jobban oda tudok figyelni. Valami tipp a fogyáshoz? Sikerülhet tartósan a fogyás?
2015. máj. 14. 15:53
 1/2 Üveg33 válasza:
21%
Hetente 1-2x csinálj olyat, hogy csak turmixokat iszol egész nap, meg vizet. Ezekre is figyelj, hogy ne vigyél be több kalóriát, mint 1300. Szerintem ha elég kitartó vagy, és sokat sportolsz, sikerülhet :)
2015. máj. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt! :)
2015. máj. 14. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!