Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék fogyni a nyár...

Mennyit tudnék fogyni a nyár végére, ha? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Egész nap annyi cukor kerül a szervezetembe, amennyit reggel iszok (2 kiskanál), és minden nap tornázok.


[link]


[link]


Előre köszi.



2015. máj. 22. 18:19
 1/10 A kérdező kommentje:
Ja, minden nap hétkor vacsorázunk. :/
2015. máj. 22. 18:22
 2/10 anonim válasza:
Okè. Mièrt iszol cukrot? xd a szervezetedbe nem csak ennyi cukor kerül, mivel mindenfèle szènhidrátot cukorrá bont a testyed. Ez mrg, hogy este 6után ne egyèl, ostobaság. Èn 21:00kor vègzek a kondival. Szerinted csak másnap eszem? Mègis szálkás vagyok. Azon múlik hogy mit eszel... Nekem az utolsó ètkezèsem 23:00kor van, közvetlenül lefekvès előtt. Ebben mondjuk szènhidrát már nincs. Szóval lènyeg a lènyeg, ha fent vagy 9ig, akkor mèg ha pacalpörköltet eszel sem lesz rosszabb a helyzet ha 7kor eszed, mintha 6kor ennèd ugyan ezt
2015. máj. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ja igen, hogy a kèrdèsre is válaszoljak. Megfelelő ètrenddel, èrdemi fogyást, az izomzat vesztesèg minimalizálásával, számolj heti 0,5, maximum rgy kiló súlycsökkenèssel. Mondjuk havi 3 kilóval nem kell sanyargatnod sem magad, szóval úgy 10kilógrammot tudnál szeptember1-ig fogyni... Ami fontos, nagy kontrollt igènyel a dièta, ahogy fogysz, úgy kell csökkenteni anszènhidrátbevitelt. Kezdèsnek 3-4g/tskg-t ajánlok, ez majd közbrn lrmrgy 2 körülle. Fehèrje 4g/tskg folyamatosan legyen meg. Zsìr pedig 1g/tskg. Ezt lehrtőleg ne disznózsìrból kanalazd magadba, ha az ètrended nem tartalmaz ennyi zsìrt, a deficitet pótold lenmagolajjal. Ez is max 10g legyen
2015. máj. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Quenta válasza:
29%

18:00 előtt vacsorázz és garantálom hogy le fogsz fogyni.

Ne igyál cukros szarokat hanem csak vizet és suliba is én is

fogyok-e miatt.

2015. máj. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, a 2. válasz végét nem nagyon tudom megfogadni, mert menzán eszem, és ott minden van.
2015. máj. 22. 21:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Ja, és nem cukrot iszok, csak a kapucsínómba rakom.
2015. máj. 22. 21:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Vagyis cukrot iszol...


4g/tskg fehérje amúgy brutálisan sok, szinte senki nem eszik ennyit. S ne feledjük,hogy nettó, zsírmentes testsúlyra kell számolni, egyesek 2-3-ig is felmennek, mások 1-1,5 körül vannak, ez valamelyest étrendfüggő is, de embere is válogatja...


A 7 órás vacsora teljesen szimpatikus, de nekem a délután 4 és éjjel 11 is az, amennyiben az adott embernek így a jó. De a 7 óra különösen tetszetős, valószínűleg elalvásig már nem éhezel meg, ha rendesen eszel.

2015. máj. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Èn a 4g fehèrjèt nem tartom brutálisnak. Napi 400g csirkemell kb 100g, 180g sovány túró kb 40g akkor reggeli zab (igaz növènyi) de a 150g tartalmaz olyan 30 körül, emellett lemegy a savó por reggelire +edzès után ami megint olyan 50g fehèrje, ès akkor mèg csak a főètkezèsnèl tartunk. Tìzórai, uzsi, itt is mindig van 15g fehèrje, plusz a rizs (napi 300g szárazon) tk kenyèr ezek mind tartalmaznak fehèrjèt. Ez mondjuk tömegnövelèsre van belőve, de mèg itt is 3-4g/tskg fehèrje van. Ez szálkásìtásnál az izomzat megóvása èrdekèben mèg magasabbra megy nálam
2015. máj. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy nem lehet bevinni (bár nekem nem menne, 60-90g van meg automatikusan és kényelmesen s kb. ennyi kell nekem, szerencsés vagyok), hanem hogy ez nagyon sok fehérje a szervezetnek. Még az elszántabb testépítő oldalak sem ajánlanak 2-3 g/ttkg fölött, azt felesleges, értelmetlen mennyiségnek bélyegzik. Sokan fejlődnek 1,5 grammal, ésatöbbi. (S persze van az a véglet, ahol az én 60-90 grammomat egészségtelenül soknak tartják, de nekik nem is hiszek, plusz lesz a fene vegán, máshogy pedig nem tudnék kevesebbet bevinni.)


El tudom képzelni, hogy van, akinek kell 2g/nettó testsúlykg fölötti érték, mert az valamiért jobb neki, de 4 inkább igencsak megterheli a testet...

2015. máj. 23. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.
2015. máj. 27. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!