Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kövérnek érzem magam, ám a...

Kövérnek érzem magam, ám a párom le akar beszélni a a fogyásról. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

170 cm magas vagyok, 50 kg voltam. Jól éreztem magam. Most 60 kg vagyok. Nem látszom kövérnek, de zsírosnak érzem magam, és zavar ahogy felül összeér a combom.

Szerintetek mit tegyek? Illetve ha a leadás mellett döntök, hogyan kezdjek neki? Milyen mozgásforma, milyen étrend?


2015. szept. 30. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom, hogy nem felesleg van rajtad, szimplán löttyedt vagy (bocsi), ettől érezheted, láthatod magad kövérnek. Szerintem neked konkrét diétára nincs szükséged, ne egyél szemetet, igyál sok vizet, és a kulcs: MOZGÁS


Lehetőleg ne csak kardiózz, az erősítő edzések feszesítenek, formálnak. Ha van is rajtad pár kg felesleg, az ennyitől is le fog menni.


Ne feledd, van különbség 60 kg és 60 kg között, és ez leginkább a mozgás:


[link]

2015. szept. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SugarCat ***** válasza:
100%

170 centihez szerintem egyáltalán nem sok a 60 kg,sőt....

Az előző hozzászólóval egyetértek,ha nem érzed jól magad a bőrödben sportolj és erősíts,de fogyni ne fogyjál szerintem semmiképp se többet.

2015. szept. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2015. szept. 30. 19:50
 4/10 Krisz85 ***** válasza:
39%

és miért akar lebeszélni? ha szeret és fontos vagy Neki akkor el kell fogadja a döntésedet és tiszteletben kell tartsa, ha nem, na ott vannak a gondok...


/és ezt most nem rosszindulatból írom!!/

2015. szept. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért, ha a kérdező anorexiás lenne, a párjától akkor is az lenne az elvárható, hogy támogassa a szerelem nevében?


Tény, hogy vannak dolgok, amiket egy külső szemlélő jobban lát, mint mi, ha az illetővel elég szoros a viszony, miért ne mondhatná el a véleményét?


A kérdező leírásából egyértelmű, hogy nem kövér, "fogyókúráznia" nem kell. Persze az alakformálásért, feszesítésért így is sokat tehet, és nem hiszem, hogy a párjának gondja lesz egy kerekebb-keményebb popsival. :)

2015. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megjegyzésként hozzáfűzném (sajnos ezt kihagytam pedig fontos információ lehet): amikor a párom megismert 45 kg voltam, és igen... anorexia. Nem szándékosan, de koplaltam. Depresszió következtében nem ettem, és teljesen hozzá szoktam hogy napi egyszer, és akkor is keveset ettem. A párom "gyógyított" ki. Nem az a helyzet, hogy nem támogatna, hanem neki az a véleménye, hogy így sokkal nőiesebb vagyok. (nőtt a mellem pl, ahhoz képest hogy deszka voltam :D )
2015. szept. 30. 22:08
 7/10 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat. :) Még egy kérdés. Esetleg van tippetek milyen edzésekkel kezdhetnék neki? Gondolom nem a közepébe kellene rögtön belevágni az ellaposodás után. :)
2015. szept. 30. 22:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nincs különösebb edzésmúltad, akkor kezdetnek én nagyon ajánlom Péntek Enikő tornáit, nekem látványosan segített egy ideig. Utána persze a test megszokja a terhelést és nehezíteni kell, én akkor kezdtem kondizni, de az alapokat Enikő adta, és szép feszes voltam tőle. Kezdésnek tökéletes.
2015. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ötvennel csonktkollekció leszel, én 60-63mal érzem magam jól, nem vagyok csont, van formám.
2015. okt. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisz85 ***** válasza:
akkor meg nem értem mi a gond? -) ha vékony voltál és most újra nem 50 akarsz lenni, tetszettél neki 50 kilósan? igen?! akkor hajrá!
2015. okt. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!