Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 6 hónap alatt lehetséges...

6 hónap alatt lehetséges leadni 30 kg-ot?

Figyelt kérdés

14 èves vagyok! 165 cm ès 90 kg! Szeretnèk leadni a ballagásomig 30 kg-ot!

Segítenètek az ètrendben?

Előre is köszi!

14/L



2015. nov. 20. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen,kb. Pont eleg az idod ra. Sok zoldseg, feher hus,minimalis szenhidrat,kocogas,biciklizes egyszoval kardio. Figyelj oda ,hogy a napi kaloriabeviteled alacsony maradjon ,olyan 1000-1500kaloria ,es napi 45percet legalabb mozogj intenziven. Csalni nem er!
2015. nov. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ez nem étrend kérdése. Be kell vonulni egy fogyasztó szanatóriumba, ahol a megfelelően összeállított étrend mellett van napi 5-6 óra kiadós edzés s folyamatos orvosi ellenőrzés és megfigyelés mellett.
2015. nov. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

#2:

"napi 5-6 óra kiadós edzés"

te elmebeteg vagy?

2015. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"ez nem étrend kérdése"

Akkor most szépen megkérlek, hogy a böngésződ vissza gombja segítségével hagyd el ezt a kategóriát...

2015. nov. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ma 20:03

Te aztán jó nagy ökörséget írtál..


Kedves kérdező.

Én jóval idősebb vagyok nálad, és én 162 cm és 92 kiló voltam. 4 hónap alatt ment le 22 kiló. Ezért tudom, hogy 6 hónap alatt simán lemegy 30 kiló. Viszont ehhez erős elhatározás és kitartás kell.

Ajánlom a kalóriabázis.hu. Ennek segítségével menni fog.

De első körben szüntesd meg a kenyér, pékáruk, édességek, cukros dolgok evését. Ha nagyon megkívánod mondjuk a csokit akkor heti egyszer egyél 10 gramm csokit..

A lényeg a teljes étrendváltozás, és sport. Én sportként edzőterembe járok ahol kardió edzés van egyik napon a másik napon súlyzós edzés.(heti 5 nap megyek)

Mindent lehet csak akarni kell.

2015. nov. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
de a bőrfeszetísre figyelj,ne menjen tönkre a bőrőd!
2015. nov. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!!

A mozgás az okè mivel minden nap biciklivel megyek suliba,aztan ott van heti 5 tesióra meg szerdán ès hètvègèn 30 perces kardiót csinálok! Az ètrendet is most már tudom hogy hogy allitsam ossze!!

Nagyon koszi megegyszer mindenkinek!! :)

2015. nov. 25. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!