Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi súlyfelesleg van rajtam?

Mennyi súlyfelesleg van rajtam?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosi vizsgálaton,a doktornő mondta,hogy nem olyan vészes,de azért eléggé van rajtam súlyfelesleg,ami ha rendszeresen sportolok hamar lemegy majd és megemlítette,hogy a hasamból fogyhatnék..

Eddig nem gondoltam,hogy ilyen gáz a helyzet és szeretném tudni másnak mi erről a véleménye.Köszi a válaszokat :)

16/L


[link]


[link]


[link]



2016. febr. 13. 17:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
65%

Hasonló alakom volt nekem is, sőt kimondottan így nézett ki még a hasam is oldalról.

Aztán elkezdtem egészségesen étkezni, tornázni és láss csodát, a derekamból mégis lement 7 cm, amiről álmodni se mertem, mert nem gondoltam, hogy egy kis odafigyeléssel ilyen változásokat fogok elérni, az amúgy nem kövér testemen.


Szóval... egyébként NEM VAGY KÖVÉR! Tornával csak formásodni tudnál, zsír nem nagyon menne le, mert nincs honnan. :)

2016. febr. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

lehet rosszul lát a doki

vagy a szemüvege torzít

Ajánlj neki egy jó szemorvost ;)

2016. febr. 15. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
63%

Szerintem a doki csak féltékeny!Nagyon szép az alakod,meg úgyis még fogsz nyúlni és eloszlik az a képzeletbeli felesleg.ja meg tudod csontokkal csak a kutyák játszanak.

21F

2016. febr. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Hiába pontozol le minket, tényleg jól nézel ki
2016. febr. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Nem erre számítottam :) köszönöm

És nem pontoztam le senkit,mindenkinek zöldet adtam :)

2016. febr. 25. 00:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!