Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom milyen fogyokura...

Nem tudom milyen fogyokura ez, de csinálom, hogy fogyhatok a hasamrol?

Figyelt kérdés
Csak a hasamról szeretnék fogyni, mert minden mással meg avgyok elégedve, alapjában vékony vagyok. 166cm, 55kg.Nem kg-ban szeretnék elsősorban kevesebb lenni, anem hogy lapos legyen a hasam. sporotlni kb heti egyszer sportolok, az sem igazán kitarto, nem tul sokat mozgok, 4 napja csinálom azt, hogy csak max 1000kaloriát eszek egy nap. régebben több mint 2000ezret ettem, 1600a szükségletem. viszont nem tudom mit egyek, mert eddig csak oylanokat ettem, amrie rá van irva, semmi főételt, de az si hiányozni fog előbb utóbb. Sok vizet iszok, meg zöld teát. A melleim kicsik, és félek még kisebb lesz. a hasam oylan, mintha pár honapos terhes lennék:( 1-2 hónap alatt sikerülhet ilyen modszerrel fogynom?
2008. okt. 1. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem létezik helyi zsírégetés. Nem tudsz olyat hogy a hasadról fogyj akárhogy is kapálózol.

166 centi és 55 kb így első hallásra teljesen korrektnek hangzik, igaz te látod magad a tükörben, de férfi szemmel talán az a "pár hónapos pocak" egy gyönyörűszép pocak.


Ha mégis fogyni akarsz akkor elkerülhetetlen hogy a melledről is fogyj. Hogy honnan fogysz az genetika függő, én is csak a hasamra szoktam hízni, pedig minden más testrészem szálkás.

Ne éheztesd magad. Egyél annyit amennyire szükséged van. Ha éhezteted magad a szervezeted átáll tartalékolásra. Fáradékony leszel, szétszórt, az izmaid elkezdenek lebomlani és alig fogsz fogyni.

Ha le akarod adni azt a pár kilót ami neked nem tetszik akkor a legjobb (egyetlen éppeszű) módszer a következő:

Minden nap 5-6 alkalommal eszel legalább! Napi kalóriabeviteled ne legyen ennyivel kevesebb. Nem hiszem hogy pont 1600 kcal lenne a szükségleted, ezt nem lehet csak úgy belőni papíron. A legbiztosabb az hogy ha éhes vagy mindig eszel, de sosem többet annál hogy az éhséged elmúljon. Több fehérjét és kevesebb zsírt egyél.

Ez az étkezés.

A mozgás téren az lenne a lényeg hogy megmozgasd a tested huzamosabb ideig (több mint kb 40 perc FOLYAMATOS mozgás, de csak jó ha több) és ezt úgy tedd hogy eközben a pulzusod ne szökjön az egekbe. A legjobb ilyen mozgás az erőltetett gyaloglás, az enyhe kocogás, szobabiciklizés, biciklizés, úszás.

Ennek az egész dolognak megvan a maga tudományos biokémiai háttere, de nem volt kedvem leírni az egészet sokezredjére.

Felejtsd el a fogyókúrákat, csak arra vannak hogy unatkozó nők kínozzák magukat és az írójuk megszedjék a pénztárcájukat. A 21. századi orvostudományban a fogyókúra orvosi műhibának számít.

2008. okt. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

tényleg nincs helyi zsírégetés... én szinte csak a combomat tornáztattam, de alig fogytam róla.


egyél inkább 1200 kalóriát, azalatt lelassul az anyagcseréd. interneten vannak kalóriatáblázatok, számold ki onnan a főételek kalóriatartalmát, és akkor ehetsz azt is.

2008. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
DE VAN HELYI ZSÍRÉGETÉS!! Ha hasra "koncentráló" tornákat végzel..Helyi fogyás nincs!!
2011. dec. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Utolsó drága...nem létezik. Csak az izmokat erősíted azzal, zsírt nem égetsz.
2014. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!