Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jól ettem ma? (Többi lent)

Jól ettem ma? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Reggeli: zabkása (2 kanál púpos zabpehely, tej, egy fél banán, kis fahéj)

Tízórai: gyümi sali (a banán másik fele és egy mandarin)

Ebéd: 100g főtt barna rizs, egy natúr csirkemell

Ucsonna: gyümisali (fél banán, egy mandarin)

Vacsora: két szelet tk kenyér között egy natúr csirkemell


Még nem uzsonnáztam és nem is vacsoráztam de ezeket fogom enni. Jók ezek szerintetek? Most kezdtem ez a 2.nap. 16 kilót akarok majd fogyni.

172cm/66kg lány vagyok.



2017. jan. 2. 14:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Reggelire a tej meg a banán nem kell, helyettük inkább valami normális fehérjeforrás, például a tojás.

Gyümisali sem kell! Egyáltalán semmilyen gyümölcs sem kell diétában, és főleg nem banán.

Egyél zöldséget!

2017. jan. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem szerencsés a gyümölcs, de ha nem eszik semmilyen zöldséget, bizony kell, akár ennél több is, a vitaminok és a rost bevitele érdekében. Bár nyilván sokkal jobb a zöldség, nem értem, hogy lehet mindet utálni.

És szerintem is túl kevés a zsír, a csirkemell helyett simán beleférne valamilyen zsírosabb fehérjeforrás, vagy a kenyérre lehet vajat is tenni.

2017. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!