Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszi magáról minden...

Miért hiszi magáról minden tini lány, hogy kövér?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, vannak egy csomóan akik írják h 170/60kg ilyenek és "le akar fogyni". Én ezt nem értem...miért hiszik ennyien magukról h kövérek? Én 166cm/63kg vagyok tökéletesen érzem magam a bőrömben. Valaki magyarázza már el :D Tényleg nem értem.
2010. máj. 15. 20:06
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
85%
mert nem a férfiaknak, vagy maguknak akarnak megfelelni, hanem az anorexiás modelleknek, meg a divatikonoknak a kifutón...
2010. máj. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
13%

"166cm/63kg vagyok tökéletesen érzem magam"


örülj neki!


Bár barátnőm is ilyen magas és 53 kg, de még fogyhatna szerintem, van rajta némi felesleg.(nem oltásból mondom, de attól hogy jól mutat ruhában, a zsír az zsír marad)

2010. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%
Az én egyik barűtm meg 170 centi és 49-50 kg,és meg van róla győzödve hogy hájas a hasa.. mikor 1 deka háj nincsen rajta,iszonyatosan sovány. ha azt mondom neki nem fogyokúrára,hanem hizásra lenne szüksége,de vagy 10 kilóra ,azt mondja hülye vagyok:S
2010. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%

A tiniknek általában torzul a magukról alkotott képük, azt gondolják, hogy az újságok címlapján látott nők valóban olyanok amilyenek. Kis szerencsével kinövik, megbékélnek magukkal, vagy egész életükben utálni fogják a saját testüket.


Én speciel 159 cm vagyok és 49 kg, ez az "egészséges alatt van, de elég sokat mozgok, gyors az anyagcserém, ha nagyon akarnék tudnék felszedni pár kilót, de nekem így tökéletes.


Egyébként hiába mondod nekik, hogy csinosak úgy, nem hiszik el, ha meg azt mered írni nekik, hogy rájuk férne egy kis mozgás, akkor elküldenek melegebb éghajlatra. Van ez így.

2010. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
86%
Azért, mert tesképzavarosak és önbizalomhiányosak. Csak az a baj, hogy attól, hogy fogynak 5 kilót, az előbbi problémák nem oldódnak meg.
2010. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
27%
Én tényleg kövér vagyok: 165 cm 65 kg
2010. máj. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:

utolsónak: nem vagy kövér!!!

Ezt annyira nem tudom felfogni.

Asszem a második hozzászóló cikizett le, neki írnám: izmos a fenekem,lábam, lapos a hasam. És egyébként is sokat számít az h valaki milyen testalkatú...ha azt hiszed h az 53 kilós barátnőd fogyhatna akkor nem vagy 100-as!!

2010. máj. 15. 20:33
 8/47 A kérdező kommentje:

am. 17 éves vagyok :)

És valamilyen szinten meg tudtam ezeket érteni hiszen 13 évesen voltam 165/52kg és totál kövérnek éreztem magam. Visszanéztem mostanság képeket és totál vékony voltam. Lehet h azért mert az ember saját magát nézi a legkritikusabban?

Lehet h szemét dolog de aki tök vékony és dagadtnak érzi magát az szerintem nem normális. Tényleg ne haragudjatok, ha valakit megbántottam...

2010. máj. 15. 20:36
 9/47 anonim válasza:
86%
160/75 körül vagyok. Nekem semmi bajom nincs magammal, arányos vagyok, ahogy az egyik ismerősöm mondaná, csak a hasamra kell még rágyúrni, és tényleg arányos leszek :).
2010. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
86%

Aki nem oltásból írta,hogy fogyhatna a barátnője:

Tudod,az sem mindegy ám,hogy izmos vagy hájas egy ember.Az izom nehezebb,tehát az,hogy a kérdező 63kg egy dolog...Ha izmos,akkor szinte nem is látszik,hogy annyi amennyi.


Szerintem nekem jó az alakom,160cm és 57kg vagyok.Van néhol egy kis felesleg,de tornázok és figyelek a tálálkozásomra.Úgysem lesz sose tökéletes alakom,de nem is érdekel.Én elfogadom magam ilyennek amilyen vagyok,de azért amin lehet megpróbálok változtatni.Nem is fogyni,inkább izmosodni,formálódni szeretnék:)

Viszont apám mindig azt mondja,hogy olyan vagyok,mint egy bálna bébi...már sokszor mondtam neki,hogy ha meg úgy néznék ki,mint a divatlapokban szereplő anorexiás csajok akkor meg az lenne a baj,és ezek után persze én vagyok rossz,hogy miért mondok ilyeneket:(

Én nem érzem úgy,hogy hátrány lenne,hogy nem vagyok csont és bőr.

15/L

2010. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!