Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszi magáról minden...

Miért hiszi magáról minden tini lány, hogy kövér?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, vannak egy csomóan akik írják h 170/60kg ilyenek és "le akar fogyni". Én ezt nem értem...miért hiszik ennyien magukról h kövérek? Én 166cm/63kg vagyok tökéletesen érzem magam a bőrömben. Valaki magyarázza már el :D Tényleg nem értem.
2010. máj. 15. 20:06
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
nem tuodm
2010. máj. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
23%

"ilyen pasi se kéne mint aki itt f*kázza a barátnőjét.. pff, mert ő biztos tökéletes"


Anyám ez durva!

Hol fikáztam a barátnőmet?

Másold be a azt a mondatomat ami fikázás kérlek!


Attól hogy tisztában vagyok a tényekkel és közlöm vele is ami igaz az miért fikázás?

Egy rossz szót nem szóltam rá.

Komolya gondok vannak a fejedben meg a kérdezőében is, ha már a semleges kritikátr is támadásnak fogjátok fel.

Ha nem lesztek képesek elfogadni a kritikát senkitől nehezen fogzok boldogulni az életben.


Csak a rend kedvéért:

Megkérdeztem a barátnőmet pár hónapja hogy elégedett e velem.

Azt mondta lehetnék izmosabb.

Azóta heti 3-4 szer lejárok konditerembe.

Meg kellett volna sértődnöm mert megmondta a véleményét őszintén akkor jobb lett volna ha lehordom hogy mit képzel magáról?

2010. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
35%
én 163 cm vagyok és 65 kg és nagyon látszik rajtam h igen is az vagyok. de nem megy a fogyás igy beletörődtem h ilyen vagyok :(
2010. máj. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne általánosíts. Én spec pont hogy soványnak érzem magam, 158 centi vagyok és 43 kiló, tisztára piszkafa vagyok, és biztos nem kellek majd egy pasinak se, mert nincs mit fogni rajtam. De hiába igyekszem, men tudok felszedni egy dekát se, ilyen az alkatom sajnos :(
2010. máj. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
100%
mert mindenhol a fogyás megy. itt is olvasom a kérdéseket és komolyan mondom némelyik embernek már az agyára megy a fogyókúra. nap mint nap jönnek a kérdések, hogy hány kalória van egy főtt tojásban vagy egy tányér húslevesben, ami nonszensz. olyan fogyókúra étrendek jönnek elő állandóan, amin megélni nem lehet a főtt tojás diétától a 90 naposig mind marhaság, hiszen az ember szervezetének vegyes táplálék kell. mindenféle tablettát meg csodafogyasztó módszert el lehet adni, az emberek pedig veszik. ám az nem fog változni, hogy aki több kalóriát visz be, mint amennyit ledolgoz, az hízik(leszámítva a genetikai alkatot, de azon meg egy fogyókúra sem segít). nem csodálom, hogy ezt nyomja a média, mert ez iparág, bevétel. ezen nőnek fel a mai lányok. én 171 vagyok és olyan 60-61kg. eszem mindenfélét, mellette heti 2-3 torna és tök jól vagyok, pedig hajlamos vagyok a hízásra. volt hogy én is fogyni akartam, alig ettem, de elegem let az önsanyargatásból. egészségesen élek(zöldség, gyümölcs, de belefér a gyorskaja is néha), mozgok mellé, ennyi kiló vagyok, pedig örülnék ha kevesebb lennék. de annyi szenvedést nem ér.
2010. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:
21:11 mint már mondtam a narancsbőr nem súlyfüggő, ergó a barátnődnek nem fogyóznia kell hanem olyan sportot végezni ami a narancsbőrt leviszi, vagy hideg-meleg vizes zuhany, masszázs ilyenek. De ha még le is fogyna 45 kilóra 1, akkor sem biztos h elmúlik a narancsbőr 2, nem tudsz majd rajta mit fogni.
2010. máj. 15. 21:27
 27/47 anonim ***** válasza:
100%

Én is 166 cm és 63 kg vagyok, és jól érzem magam a bőrömben ( na jó, a melleim kicsik :))

Tényleg nem értem én sem őket, 12 évesen ezzel foglakoznak. Én 12 évesen javában babáztam, nem az alakommal voltam elfoglalva...

2010. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

hja és nincs olyanról szó h nem viselem a kritikát, sztem te nem bírod elviselni.

Am. ha a pasim beszólna h ugyan már ne legyek narancsbőrös elküldeném h nézze meg mondjuk 50 nő combját/fenekét abból tuti min. 45-nek narancsbőrös lesz...Szal vagy megszereted vagy nő nélkül fogod leélni az életed. Másrészt nem tudom hány évesek vagytok, de ha a barátnőd odáig eljut h sikerül eltütetni ezeket a bőrhibákat, akkor mondjuk (előreszaladok, de) szülés után vissza fog menni. És ezzel nem sok mindent lehet kezdeni.

2010. máj. 15. 21:31
 29/47 anonim ***** válasza:
76%

"21:11 mint már mondtam a narancsbőr nem súlyfüggő, ergó a barátnődnek nem fogyóznia kell hanem olyan sportot végezni ami a narancsbőrt leviszi, vagy hideg-meleg vizes zuhany, masszázs ilyenek"


Igen, ezt tudom. Ezért mondtam hogy járjon le futni (mert attól egyszerre fogy és feszesedik).

Semmi újat nem mondtál


"De ha még le is fogyna 45 kilóra 1,"


Hol mondtam hogy fogyjon le 45 kilóra?


Ebből is látszik hogy nem próbálod MEGÉRTENI amít írok hanem egyből lepontozol és személyed elleni támadásnak feszed.

Ne rajtam éld ki a frusztrációdat.


Az is figyelemre méltó hogy arra egy rossz szavad sincs hogy a barátnőm kifogásolta az alakom . Kettős mérce hm?

2010. máj. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
az csak egy példa volt :) úgyhogy ezen ne kapd fel a vizet. Hát figy jófej voltál h elkezdtél gyúrni. De most ne belém kössél. Én azon akadtam ki h 53 kiló és még fogyjon.
2010. máj. 15. 21:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!