Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszi magáról minden...

Miért hiszi magáról minden tini lány, hogy kövér?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, vannak egy csomóan akik írják h 170/60kg ilyenek és "le akar fogyni". Én ezt nem értem...miért hiszik ennyien magukról h kövérek? Én 166cm/63kg vagyok tökéletesen érzem magam a bőrömben. Valaki magyarázza már el :D Tényleg nem értem.
2010. máj. 15. 20:06
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:
42%

A kérdező kommentje:

hja és nincs olyanról szó h nem viselem a kritikát, sztem te nem bírod elviselni.


Hóóó.

Olvasod te amit írtam.

Kritizált a barátnőm, igaza volt.

Azon vagyok hogy kijavítsam a hibát. Ebből neked hogy következik hogy nem vagyok képes elviselni a kritikát?


"Am. ha a pasim beszólna h ugyan már ne legyek narancsbőrös elküldeném h nézze meg mondjuk 50 nő combját/fenekét abból tuti min. 45-nek narancsbőrös lesz..."


Értem márt a logikádat. Szóval ha más is olyan akkor attól egybőkl az lesz a normális és egészséges.

Akkor nekem is el kellett volna küldenem a barátnőmet hogy nézzen meg másokat ahelyett beismerjem hogy neki van igaz.

SZóval ha 50 pasiból 45 elhízott, akkor én is lehetek mert az a jó hiszen a többség olyan? Ez szerinted a kritika elviselése?


Szal vagy megszereted vagy nő nélkül fogod leélni az életed.


Érdekes, több mint 3 éve vagyunk együtt.

Neked mióta van pasid?

2010. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 anonim ***** válasza:
100%

Nem teljesen a témára válaszolva,de furcsa nekem ez a "leszarom mit mond a pasim,ha nem tetszik valami neki rajtam,akkor mehet a francba".Ez azért nem így működik.

Én "elvárom",hogy közölje velem,ha valami nem tetszik rajtam.Hiszen honnan szívjam ki különben?És igen,senki se tökéletes,ezért nem fogsz olyan pasit találni,akinek minden tetszik benne,kívül-belül

2010. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

ááááááá kérlek ne forgasd ki a szavaimat. És nem kell belekötni mindenbe. Nem rosszindulatból írom ezeket és nem arra megyek h húúú de jót veszekszem így lefekvés előtt. Én úgy értem, hogy a narancsbőr egy olyan bőrprobléma ami a nők 95%-át érinti. És valamikor a genetikán múlik és nem azon h mennyit mozog az illető. Lehet h a barátnőd kivétel és sikerülni fog neki, hát hajrá és akkor szerencsésnek mondhatja magát.

Egyébként nem bunkóságból de egyáltalán nem tartozik ide, hogy van-e barátom vagy sem.

2010. máj. 15. 21:42
 34/47 A kérdező kommentje:
nem is azt mondom h leszarom amit mond, mert persze mondja csak, építő jellegű kritika. Áh de szerettek támadni :)
2010. máj. 15. 21:43
 35/47 anonim ***** válasza:
ejhaj hát úgylátom lassan vitába megy át ez az egész. én csak arra akartam kilyukadni hogy eléggé fájó pont tud lenni egy nőnek ha az alakját kritizálod. én így is majd meggebedek h olyan alakom legyen amilyet elvárok magamtól, ezért jöhetett le nekem úgy hogy te még f*kázod is őt. szerintem akit szeretsz, azt úgy fogadod el ahogy van, az hogyha kérdésére válaszolva ilyet mondasz, az más tészta. félreérthettelek. amúgy én mondtam már pasinak hogy izmosabb lehetne és besértődött.. szóval itt a kettős mérce :)
2010. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
52%

"nem is azt mondom h leszarom amit mond, mert persze mondja csak, építő jellegű kritika"


Építő jellegűen (amin nem kapod fel úgy a vizet mint az én normális, kicsit sem gonosz hozzászólásaimon) mit értesz?

Hogyan mondja meg neked a pasid hogy valmin változtatnod kellene? Mondjuk hogy fogyhatnál?

2010. máj. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:
okéoké tűzszünet. még mindig nem érted. Leírtam már h min akadtam ki,nem? Ha egy bálna lennék akkor persze h elvárnám h szóljon,de a te esetedben nem erről volt szó, ugye? De sztem zárjuk már ezt le rendben? Nem érdemes tovább kiforgatni egymás szavait, előfordulhat, hogy rosszul értelmeztem amit írtál sajnálom. De nem akarok további "vitát" ebből (bár sztem nem volt vita).
2010. máj. 15. 21:59
 38/47 anonim ***** válasza:
Na mindegy én se kötekedni akarok, csak felidegesített az hogy egy tök normális dolog miatt nekem estek és lepontoztok, holott én csak a jót akartam és egyáltalán nem voltam bunkó (ha kritizálok valakit akkor arra azért figyelek hogy ne támadásnak fogja fel az illető)
2010. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:
okés, persze, érthető :) Na én most lépek. Jó éjszakát!
2010. máj. 15. 22:03
 40/47 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan azt gondolják, hohy ha 50kg-osak lesznek akkor szépek is lesznek. Pedig hát ez nagyon nem így van. A szépség nem az alakon múlik. Hanem az arc, fej formán. Láttam már 80 kg-os lányt is és tök szép szép volt. Láttam már 50 kilós lányt is és ő is szép volt. De vannak emberek, akik azt gondolják, hogy 70 kilósan nem kell senkinek, majd akkor 50 kilósan tuti kelleni fog valakinek. Szóval érdekes, mindenesetre majd rájönnek egy idő után, hogy aki szép az szép 80 kilósan is meg 50 kilósan is, aki meg ronda az ronda 50 kilósan is, meg 80 kilósan is. Ennyi
2010. máj. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!