Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszi magáról minden...

Miért hiszi magáról minden tini lány, hogy kövér?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, vannak egy csomóan akik írják h 170/60kg ilyenek és "le akar fogyni". Én ezt nem értem...miért hiszik ennyien magukról h kövérek? Én 166cm/63kg vagyok tökéletesen érzem magam a bőrömben. Valaki magyarázza már el :D Tényleg nem értem.
2010. máj. 15. 20:06
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:

Én nem hiszem azt magamról, mert tökéletes alakom van meg vékony is vagyok :D

170cm 52kg


16L

2010. máj. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim válasza:

a 14-24 éves korosztályú maygar lányok 95%-a (!) nem sportol rendszeresen.

Magyarul emresztik a p*csájukat a viva tv-re, ahol az anorexiás műsorvezetők vannak, meg a photoshoppolt "sztárok", bebeszélik maguknak, hogy a fiúknak csak az jön be, csak az a testalkat a jó.

Különben is könnyebb siránkozni, hogy "kövér vagyok :'(", ráadásul erre a kijelentésre az a válasz szokott jönni, hogy "áá, dehogyis, hülyeségeket beszélsz".

Ha meg erre vki mondja,h akkor tegyen ellene vmit, mozogjon, stb, akkor elküldik melegebb éghajlatra...

2010. máj. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:

nem kéne általánosítani.

16 éves vagyok, valóban nem sportolok, mert nem volt lehetőségem eljárni úszni régen, pedig az volt minden vágyam. télen szerencsére mostani sulim el tud vinni sielni, mindig kihasználom a lehetőséget! iskolába sem busszal hanem gyalog járok. sose nézek tv-t nem punnyadok előtte. most mondanád h bezzeg msot gép előtt ülök. igen, estevan, és msn-en beszélgetek olyanokkal akik messze laknak tőlem. nem nyavajgok hogy jajj kövér vagyok, pusztán tisztába vagyok vele. és próbálok ellene tenni!

2010. máj. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
Sztem mindenki úgy néz ki amilyen az egyénisége..
2010. máj. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
23:17-es válaszolónak rengeteg sport van, amik közül lehet választani tehát nem csak a futás jöhet szóba pl az is jó én azt szoktam csinálni, h a kedvenc számaimra táncolok olyan jó 40 percet! Ez is mozgás! Igazából én akkor vagyok kiakadva, amikor 12-13 évesen azt kérdezgetik, h jó-e a súlyuk emlékszem nekem ilyen idő tájt még csak meg sem fordult a fejemben ez a kérdés! Tanultam és sportoltam! Ennyi! Ráadásul olvastam egyszer, h 11 évesen anorexiás volt a kis csaj akkor megfordult a fejemben, h te jó ég mi a fene van ezzel a világgal? Sportolni kéne és nem koplalni meg csoda diétákat követni, de azt se tartom helyesnek, amikor 15 éveseknek irkálják a zöldség zabálást meg stb most komolyan mondom, h én a padból fordultam volna ki ha zöldséget meg gyümölcsöt zabáltam volna! A tanuláshoz ha magamból indulok ki nekem rengeteg energia kellett! Elvégre tök keményen dolgoztatod az agyad ahhoz pedig energia kell, de én inkább már nem is írok semmit!
2010. máj. 16. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:

Nem kell általánosítani! Nekem pl. semmi bajom nem volt soha a súlyommal, tinikoromban sem. Kb 175 centi vagyok, és kb. 65 kiló. De ha kicsit több lennék, az sem izgatna. Néha sportolok, azt eszem, amihez kedvem van, és lesz.rom a vékony modelleket! :)

22/L

2010. máj. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:
azért jó látni, hogy tényleg vannak kivételek! :) Köszönöm a válaszokat! :)
2010. máj. 16. 20:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!