Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért hiszi magáról minden...

Miért hiszi magáról minden tini lány, hogy kövér?

Figyelt kérdés
Olvasom a kérdéseket, vannak egy csomóan akik írják h 170/60kg ilyenek és "le akar fogyni". Én ezt nem értem...miért hiszik ennyien magukról h kövérek? Én 166cm/63kg vagyok tökéletesen érzem magam a bőrömben. Valaki magyarázza már el :D Tényleg nem értem.
2010. máj. 15. 20:06
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
25%

"ha azt hiszed h az 53 kilós barátnőd fogyhatna akkor nem vagy 100-as!!"


A narancsbőr az narancsbőr akárhogy nézzük.

2010. máj. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
17%

Hát, ezzel én így vagyok.

168/51, de én tényleg igazán kövér vagyok. Vagyis nem az, h kövér, hanem hájas.

Ugyanehhez a magassághoz nemrég 41 kg voltam, s egy hónap alatt sikeresen "rám raktak" 10 kilót, ami persze följött tuti háj.

Szóval ez a kiló centi dolog semmit sem mutat, az számít, h milyen a test. És az enyém nem izmos..és ez a baj.

Egyébként nem tudom az okát. Belenézek a tükörbe, és gyakran sírva fakadok. Nem tudom milyen vagyok, de én egy hájkupacot látok. Akárhogy is nézek ki, én csak ennyit látok. Hogy miért, azt nem tudom...

2010. máj. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:
20:40 A narancsbőr az nem súlyfüggő. Olvass utána egész nyugodtan
2010. máj. 15. 20:44
 14/47 A kérdező kommentje:
20:42 és a környezetedtőlmilyen visszajelzést kapsz? Szüleidtől? Nem lehet, hogy csak te látod rosszul a dolgokat? De meg tudom érteni milyen rossz érzés a +10 kiló...
2010. máj. 15. 20:46
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

ilyen pasi se kéne mint aki itt f*kázza a barátnőjét.. pff, mert ő biztos tökéletes..

amúgy meg, ha végre a divatbemutatókon husosabb modellek mennének, és látná a nép hogy az a "menő", és gondolkodásában változnának az emberek, akkor nem lenne annyi gebe, vagy magát betegesen diétáztató ember. felfogás kérdése az egész!

2010. máj. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
20:42: sovány vagy így is. én 170 cmvel vagyok 43-45 kiló (nemtudom pontosan), és a +10 kilóval is vékony lennék. szerintem testképzavaros vagy:/ képről jobban meg lehetne állapítani. de mondjuk engem is zavar, hogy nem lapos a hasam, de nem látom magam kövérnek. csak formátlannak xd
2010. máj. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
100%

off

20:47 : én modell szeretnék lenni (előző vagyok), és sokkal jobban néznek ki a vékony lányokon a ruhák, mint az átlagos testalkatúakon. anorexiások tényleg nem kellenek, hanem akik vékonyabbak mint az átlag. szóval még egy darabig biztos nem lesznek husisabb lányok.

2010. máj. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
100%
NEM A PASIKNAK KELL MEGFELELNI, HANEM MAGUNKNAK.
2010. máj. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:
utolsó: ott a pont
2010. máj. 15. 20:57
 20/47 anonim ***** válasza:
0%
de mi van, ha valaki nm saját magával szeretné leélni azegész életét, hanem 1 pasival, akinek tetszik? Lehet, hogy vannak olyaan pasi, akiknek a vastagabb csajok jönnek be, de én mindig oanokat találok magamnak szerelmemnek, akik a vékony lányokat szeretik Miattunk szeretnék fogyni.. :) és nem vagyok idióta, tisztában vagyok magammal. A tükörben is ugyanazt látom: egy dagadt disznót :(
2010. máj. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!