Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » ACAI BERRY Már Magyarországon...

Marcsi87 kérdése:

ACAI BERRY Már Magyarországon is kapható a nagy hírű fogyasztószer. Te próbáltad már? Neked hogy vált be?

Figyelt kérdés
Kérlek ide csak a szer hatékonyságával kapcsolatos tapasztalataitokat írjátok le. Hogy milyen nehézségek árán szereztétek be vagy hogy átvágtak a külföldi rendelésnél, azt ne itt tárgyaljuk ki. Arról már született kérdés.
2010. dec. 22. 17:10
1 2 3
 11/24 anonim válasza:

nem tudom hogy hatásos-e a dolog, (valszeg nem:)

de azt észrevettem hogy a 120db-os olcsobb mint a 60db-os.

viszont senkinek nem szurt szemet kapásból hogy a 120 db-os 1000mg, a60-as meg 3000mg? és még itt irta valaki hogy ne hagyjuk magunkat átverni, mert a 120db olcsobb:))

Ez kb olyan mintha én vennék 3kiló húst, te meg ugyananyiért veszel 1 kilót csak azt 100 darabra vágva (ledarálva:)

2011. jan. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Megpróbálom leírni ide amit sikerült kiderítenem. Az Acai Berry Thin-ben van koffein is, ami azért rendesen felpörget. A fogyókúrás csodaszerekben általában szokott lenni valami ami felpörget, aminek az a célja, hogy úgymond "megkívánd" a mozgást. A többi, olcsóbb acai berry készítményben szerintem nincs koffein, (bár ez csak egy gondolat, ugyanis a többiről nem láttam közeli képet, így a pontos eredeti leírást sem) ami alapvetően nem baj. Én csak azt nem értem hogy a TeszVeszen és a Vaterán kapható cuccosok közül miért kell ugyanannyit szedni a 3000 mg-osból mint az 1000 mg-osból? Szerintem kellene hogy legyen különbség az adagolásban, mivel a hatóanyag tartalom jelentősen eltér. Engem az nyugtatna meg ha valaki lefényképezné az eredeti feliratot a címkén, amit kértem is majdnem minden eladótól, de eddig még egyikük sem tette meg. Most még várok, mert az egyik eladótól most kértem. Ha lesz válasz, megírom ide nektek is. Gy.

2011. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Na már meg is jött a válasz. Az eladó azt írta, hogy mindkét termékre ugyanaz van írva az adagolást illetően, ő onnan másolta le. Így teljesen tanácstalan vagyok. Nem tudom, hogy akkor nem a gyártó-e az aki megbízhatatlan. Ugyanis szerintem ALAPVETŐ, hogy ha a hatóanyag háromszoros, akkor kevesebbet kell szedni belőle. Még egy h...e is tudja, hogy C vitaminból is az 1000 mg-osból elég egyet bevenni, az 50 mg-osból meg érdemes többet.


Én azt gondoltam, hogy ha megkapom a választ a rendes adagolásról, akkor ezt a lényegesen olcsóbb terméket rendelem meg, mert manapság nem áll olyan jól az ember hogy csak úgy kipróbáljon egy 12ezer forintos cuccost.

De közben találtam valamit a koffein szerepéről:

"A koffein serkentő hatású, stimulálja a központi idegrendszert, fokozza a szív és veseműködést. Testmozgás előtt fogyasztva segít felszabadítani a szervezetben elraktározott zsírt."

Lehet, hogy az is megoldás, ha megveszi az ember az olcsóbb acai berry terméket, és vesz mellé koffein tablettát, amit bárhol megkaphat úgy 1000 - 1500-ért.

Mi a véleményetek? Gy.

2011. jan. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Még valami.

Ezt nézzétek meg, ebben ugyanazok a dolgok vannak, csak nem pontosan ugyanakkora adagokban, és olcsóbb valamivel:

[link]

Gy.

2011. jan. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nekem ezt ajánlották az acai helyett : [link]
2011. jan. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 agnes0602 válasza:

Szia Marcsi!

Ennyi válasz, és senki nem azt írja, hogy igen használtam, és nem jó vagy jó.

Mindeki nagyon okos csak. Szerintem a kérdés jogos.

Én megvettem, igen a drágát, és igen a követhetetlen oldalról. Nem biztos, hogy normális a dolog, de én bízom benne.

Tegnap jött meg, és el is kezdtem használni. Egyébként postaköltséggel együtt volt 9.700.-ft, mert használtam az "offer" kifejezést, és így kaptam tényleg kedvezményt.

A hatása, amit elsőre is le tudtam szűrni:

mivel én nem kávézom egyáltalán, lehet hogy a koffein rám erősseb hatással van, de tele lettem energiával a beszedée után, és egész délután nem voltam éhes. Jöttem, mentem a konyhában a kaják között, és még csak nem is gondoltam rá, hogy egyek, pedig nagy főzés közepette történt a dolog. Telt érzetet ad.

Én ugyan nem értek hozzá, de ha nem is fogyaszt,hogy nem esezm miatta, az már jó. De szerintem minden fejben dől el, mint az is, hogy hiszel-e benne. Ha igen, várj egy pár napot, és írok amint van további tapasztalatom. Ha szkeptikus vagy vele szemben, akkor ne rendeld meg, mert az egészhez úgy fogsz hozzáállni.

Ne engedd, hogy elvegyék a kedved, olyanok, akiknek semmivel nincs több tudásuk, infójuk a témában, mint Neked.

Jelentkezem amint többet tudok.

Senkit nem akaartasm megbántani, de ne nyilatkozzunk olyan dologról amit nem ismerünk.

2011. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia Agnes0602!


Nagyon örülök a Te válaszodnak, mert én is vártam hogy valaki olyan írjon aki ki is próbálta. Én csak próbáltam "hasznos" tudnivalókat összeszedni a dologról.

Kíváncsian várom a fejleményeket, remélem bejön!!!! Gy.

2011. jan. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 agnes0602 válasza:

Sziasztok!

Na azok a dolgok, amiről már biztosan be tudok számolni.

Továbbra sem vagyok nagyon éhes. Sajnos nekem alapjáraton heti egyszer van székletem, gondolom ez nagy szerepet játszik abban, hogy rakódik rám a felesleg. Ez leginkább szülés óta mondható el. Elötte azért jobb volt.

Amióta viszont ezt szedem, azóta minden nap volt eddig székletem, ami nálam már nyerő.

Amint van valami plussz fejlemeény, jelentkezem.

Ági

2011. jan. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Na végre van egy kis időm írni. Lassan két hete szedem a naturvitamin.hu-ról vásárolt ACAI BERRY-t.

A dobozon az áll hogy napi 2-t kell bevenni, és a fogyasztási mennyiséget ne lépjem túl. A honlapon meg hogy ha fogyni akarok akkor 6-7-8darabot megyek be. Mivel 120darabos a doboz, úgy gondoltam akkor 6-ot szedek be egyszerre étkezés közben.

Január 1.-óta diétázok a bogyó szedése mellett. Semmi édesség, semmi vagy csak minimális (fél zsemle) szénhidrát és főleg zöldségek és gyümölcsök, húsból csak csirkét azt is zsírmentesen. Vajat vagy egyéb zsiradékot kizártam. 75kg-ról indultam. Most 2 hét után az ACAI szedésével és a viétával a súlyom: 74kb

Igyekeztem ugyanabban a ruhában méreckedni 2 hét után is mint amiben legelőször, hogy a ruha tömege ne befolyásolja a mérést, és mindkét esetben wécézés után méreckedtem.

Igaz nem mozgok szinte semmit mert vizsgaidőszak van és reggeltől estik a könyveim felett ölük. Ez is közrejátszhat abban hogy nem fogyok. De abban biztos vagyok hogy nekem nem jött be az acai. Nekem is többször kell vécére mennem, de nem csinál hasmenést az acai. De a többszöri székletürítés lehet a több rostos étel miatt is.

Mellékhatásait, mint pl, gyomorfájás, émelygés, hányinger vagy hányás, esetleg fejfájás vagy kimerültség, nem tapasztaltam. Az étvágyam se lett sokkal kisebb.


Két hét után összegezve, a minimális fogyásom oka a táplálék mennyiségének nagy mértékű csökkentése és a hizlaló ételek kizárása lehet a fő ok. Az Acai nekem nem használt.


Ennek ellenére érdemes kipróbálni más gyártók, forgalmazók ACAI készítményét is, hátha azok jobban beválnak. És érdemes szem előtt tartani hogy minden ember, minden szervezet más és más. Nekem nem jött be de lehet hogy másnak igen.



Köszönöm hogy ilyen aktívak vagytok a témát illetően.

Sok sikert kívánok mindenkinek a fogyása eredményességében.


Amint vége a vizsgaidőszaknak, eljárok mozogni, heti többször. Meglássuk akkor lesz-e drasztikusabb fogyás.


Szép napot Nektek!

Üdv: Marcsi

2011. jan. 15. 10:30
 20/24 A kérdező kommentje:

Kedves agnes0602!


Köszönöm hogy végre van valaki aki kérdésemre válaszol! :)

Nagyon hasznosak a kommentjeid, kérlek a továbbiakban is meséld el a tapasztalataid.


Sok sikert és kitartást kívánok!


Szép napot!


Marcsi

ಠ_ಠ

2011. jan. 15. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!